[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

در جلسه هم اندیشی عنوان شد: لزوم سرمایه‌گذاری خیرین در حوزه کتاب وکتابخوانی ، روزنامه شیراز نوین

دومین جلسه هیئت مدیره انجمن خیرین کتابخانه‌ساز استان فارس در سال جاری، با محوریت هم‌اندیشی درخصوص جذب خیران شهرستانی و خارج از کشور، به‌منظور سرمایه‌گذاری در زمینه کتاب و کتابخانه‌های استان برگزار شد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس، روح‌الله منوچهری دراین نشست گفت: بیشتر مصوبات جلسه پیشین که در اردیبهشت‌ماه سال جاری برگزار شد، پیگیری و اجرایی شده است.
وی به تشکیل دفتر انجمن خیرین کتابخانه‌ساز در محل اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی اشاره کرد و گفت: براساس مصوبه جلسه پیشین انجمن و به منظور انسجام هرچه بیشتر فعالیت‌های انجمن خیرین، دفتر این انجمن در اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس تشکیل شده است و صغری بابایی یکی از اعضای هیئت مدیره این انجمن نیز رسیدگی به امور این دفتر را پذیرفته است.
سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس همچنین با تصریح اینکه به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سال جاری همایش بزرگ خیرین به صورت ملی برگزار خواهد شد و خیرین کتابخانه‌ساز فارس نیز در این همایش حضور خواهند داشت، بیان کرد: افزون بر این، همایش خیرین کتابخانه‌ساز نیز به صورت استانی برگزار خواهد شد که نیاز است برای این همایش هدف‌سازی کنیم.
رئیس هیئت مدیره انجمن خیرین کتابخانه‌ساز استان فارس نیز در ادامه این دیدار با تصریح اینکه مشکل جامعه ما این است که از کتاب غافل شده‌ایم، اظهار داشت: واقعیت این است که رسانه‌های مختلف در جهت تخریب بنیان خانواده فعالیت می‌کنند در حالی که ما در جامعه از کتاب غافل شده‌ایم و این مشکلات بسیاری را به وجود آورده است.
علی نوید گویی همچنین با اشاره به اینکه برگزاری همایش ملی و استانی خیرین کتابخانه‌ساز اقدامی شایسته و درخور است، اشاره کرد: مجمع خیرین فرهنگ‌ساز و شهرساز فارس، برای دومین بار همایش بزرگ خیران فارس را با بیش از هزار نفر خیر در دهم مردادماه برگزار خواهد کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی