[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

با سومین شکست پیاپی در هفته چهارم لیگ برتر فوتسال ارژن ته‌ نشین شد، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: هفته چهارم لیگ برتر فوتسال ایران دیروز برگزار شد و نماینده شیراز سومین شکست متوالی خود را تجربه کرد.
در یکی از دیدارهای دیروز تیم پارسیان شهر قدس که با خرید امتیاز تیم دبیری تبریز و برای اولین بار به لیگ برتر آمده، میزبان ارژن، نماینده قدیمی فوتسال شیراز در لیگ برتر بود و در پایان با نتیجه ۳ بر ۱ به پیروزی رسید.
نیمه نخست این دیدار تا آخرین لحظات با تساوی یک یک در جریان بود تا اینکه فرهاد عزیزی گل دوم میزبان را به ثمر رساند و نیمه نخست با نتیجه ۲ بر ۱ به سود پارسیان به پایان رسید. سید مصطفی فخری زننده تنها گل ارژن در این نیمه بود.
در نیمه دوم تلاش بازیکنان ارژن برای جبران گل خورده به نتیجه نرسید و این پارسیان بود که توانست در آخرین دقایق به گل سوم هم دست پیدا کند و صاحب هر سه امتیاز بازی شود. این در حالی بود که پارسیان در هر سه بازی قبلی خود در برابر رقبا تن به شکست داده بود و پیش از این بازی پایین‌تر از ارژن در جدول رده بندی قرار داشت. ارژنی‌ها هم از سه بازی گذشته صاحب تنها یک امتیاز شده بودند. این تیم در بازی نخست خود در شیراز برابر مقاومت البرز تن به تساوی سه سه داد. سپس در قم و در برابر تیم تازه صعود کرده آتلیه تن به شکست ۲ بر ۱ داد و هفته گذشته هم برابر مدافع عنوان قهرمانی در شیراز با نتیجه ۳ بر ۱ شکست خورد. بازی دیروز می‌توانست مانع از ورود بحران به این تیم شود اما شاگردان کمالی باز هم با یک شکست سه گله مواجه شدند و حالا با 12گل خورده و هفت گل زده در رتبه یکی مانده به آخر جدول رده بندی قرار دارند.
اما در نخستین بازی هفته، روز جمعه دیدار تیم‌های شهروند ساری و گیتی پسند اصفهان با نتیجه تساوی ۳ بر ۳ به پایان رسیده بود. در دومین بازی هفته هم که دیروز برگزار شد، تیم شهرداری ساوه با هم نتیجه برابر حفاری اهواز متوقف شد. آتلیه طهران قم 4 بر 2 فرش آرای مشهد را شکست داد. تأسیسات دریایی با نتیجه پر گل ۶ بر ۴ مقاومت البرز را از پیش رو برداشت. اما عجیب‌ترین نتیجه در قرچک رقم خورد و مقاومت قرچک تیم مدعی و صدرنشین مس سونگون را با نتیجه ۵ بر ۲ در هم کوبید. در آخرین بازی دیروز هم تیم آذرخش بندرعباس با گل کاپیتان سابق ارژن یعنی میثم برمشوری و با نتیجه ۲ بر ۱ از سد هیئت فوتبال قم گذشت تا قمی‌ها تنها تیمی باشند که در جدول رده بندی پایین‌تر از ارژن قرار می‌گیرند. 
در جدول رده بندی در حال حاضر تیم تأسیسات دریایی با 9 امتیاز صدرنشین است. مس سونگون با همین مقدار امتیاز و تفاضل گل کمتر در جای دوم قرار دارد. تیم‌های مقاومت قرچک و گیتی پسند اصفهان هم با یک بازی کمتر و کسب هفت امتیاز در رتبه‌های سوم و چهارم هستند. 
هفته پنجم رقابت‌ها روز پنجشنبه هفته آینده برگزار می‌شود و در مهمترین بازی، تیم ارژن در شیراز و سالن شهید ابوالفتحی میزبان شهروند ساری خواهد بود. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی