[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۳۱
  • دوره جدید

اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی با کشف بیش از ۲۴ کیلوگرم مواد مخدر در فسا، روزنامه شیراز نوین

پایگاه خبری پلیس: فرمانده انتظامی شهرستان فسا از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی با کشف 24کیلو و 890گرم انواع مواد مخدر و دستگیری 8متهم در آن شهرستان خبر داد.
سرهنگ «علی شیبانیان» با اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، مأموران پاسگاه انتظامی «کوشک قاضی» به یک دستگاه پژو 405 مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی از آن مقدار 10کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در بدنه پژو جاسازی شده بود، کشف و ضبط، راننده دستگیر و خودرو توقیف شد.
فرمانده انتظامی فسا گفت: با شناسایی منازل خرده فروشان در نقاط آلوده سطح شهرستان نیز مأموران یگان‌های انتظامی در عملیاتی منسجم و ضربتی، تعداد 7نفر خرده فروش را دستگیر و در بازرسی از منازل آن‌ها، مقدار 14کیلو و 890گرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط کردند.
سرهنگ شیبانیان با تقدیر از تعامل و همراهی مردم در اجرای طرح‌های انتظامی خاطرنشان کرد: موفقیت پلیس در اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی حاصل همکاری صمیمانه مردم فهیم شهرستان است و ان‌شاءالله با این تعامل سازنده در آینده شاهد پاک شدن همه محلات جرم خیز از وجود افراد هنجارشکن خواهیم بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی