[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

پنجاه پایگاه اسکان فرهنگیان در فارس فعال است ، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین- گروه خبر: کارشناس مسئول امور رفاهی کارکنان اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: بیش از 50پایگاه اسکان فرهنگیان در فارس فعال است و از زمان شروع فعالیت تابستانه مکان‌های اسکان از 25خرداد تاکنون ۸۷هزار نفر روز، در این مدارس اسکان داده شده اند. داوود مرادی افزود: ۸۷هزار و ۶۶۶نفر روز از ۲۵خرداد تا کنون در مدارس فارس اسکان داده شده اند. وی اظهار داشت: این مسافران در قالب ۸هزار و ۲۴۲نفر در ۲۲۰مدرسه اسکان یافته اند. مرادی با بیان اینکه هزار و ۶۰۰کلاس آماده اسکان مسافران است، افزود: در شیراز ۶۰۰کلاس درس در قالب ۸۰مدرسه با ظرفیت پذیرش بیش از سه هزار و ۵۰۰مهمان در شبانه روز آماده شده است.
داوود مرادی افزود: در استان ۵۵پایگاه و در شیراز هم یک پایگاه استقبال و پذیرش میهمانان تابستانی دایر شده و از ۲۵خرداد تا ۲۰شهریور آماده پذیرش و اسکان مسافران، میهمانان و زائران تابستانی است.
مرادی افزود: فرهنگیانی که قصد سفر به استان فارس را دارند، با مراجعه به سامانه مهمانان فرهنگی به آدرس اینترنتی http://eskan.medu.ir می‌توانند نسبت به رزرو محل اسکان خود اقدام کنند. کارشناس مسئول امور رفاهی کارکنان اداره کل آموزش و پرورش فارس بیان کرد: پایگاه مرکزی پذیرش و اسکان مهمانان تابستانی استان فارس، در شیراز، خیابان حر، روبه‌روی باشگاه فرهنگیان، دبستان ابوریحان واقع شده است و فرهنگیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با تلفن ۳۲۲۷۹۷۳۸ - ۰۷۱ تماس بگیرند. وی افزود: پارسال ۳۳۱هزار و ۲۰۸نفر روز در تعطیلات تابستان در مدارس فارس اسکان داده شدند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی