[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال: شرایط فنی لیگ برتر فوتسال خوب نیست، روزنامه شیراز نوین

ایسنا: محمد ناظم‌الشریعه گفت: از هفته دوم لیگ برتر فوتسال کشور سعی کرده‌ام تمامی اعضای کادر فنی را به سراسر کشور اعزام کنم و کادر فنی تقریباً همه بازی‌ها را مشاهده کرده‌اند.
او تصریح کرد: جهت برگزاری کلاس‌های مربیگری فوتسال در شهرستان سیریک به هرمزگان سفر کرده‌ام تا ‌علاوه بر تماشای بازی آذرخش بندرعباس و هیئت قم، سعی کنم در همین دوهفته‌ای که تا آغاز اردوی تیم ملی فوتسال ایران وقت داریم، بهترین‌ها را تا شروع اردو در ۱۴مرداد انتخاب کنم. سرمربی تیم ملی فوتسال خاطرنشان کرد: در واقع لیگ هنوز جا نیفتاده و شرایط زیاد خوب نیست ولی در همین دو هفته باقی‌مانده همه در حال تلاش برای بهبود وضعیت لیگ هستند.
او در خصوص مسابقات آسیایی تصریح کرد: فوتسال در جهان به‌ویژه در آسیا رو به رشد است. با توجه به مشکلات اقتصادی اکثراً ترجیح می‌دهند دوره‌های فوتسال را بگذرانند، چون هزینه دوره‌های فوتبال خیلی بالاست. حریف‌ها نسبت به قبل قوی‌تر شده‌اند. تیم‌های ژاپن و تایلند که از قدیم قوی بوده‌اند و در حال حاضر ‌تیم‌های ویتنام، ازبکستان، قرقیزستان و عراق رو به رشد هستند و شرایطشان بهتر از قبل شده است.
ناظم‌الشریعه اضافه کرد: به دنبال این هستیم که بازیکنانمان را به شرایط مطلوب و استاندارد نزدیک کنیم و بتوانیم برای جام جهانی ۲۰۲۰ با دست‌پر برویم.
او ادامه داد: برای این کار تیم‌ها باید آماده باشند و بازیکنان خوب با سطح استاندارد بالا زیاد داشته باشیم.
ناظم‌الشریعه با بیان اینکه قرار است با تیم دوم خود در مسابقات آسیایی شرکت کنیم گفت: با این شرایط که اکنون در لیگ جاری است، چندان بازیکن جدیدی به چشم نیامده و اگر این روند ادامه داشته باشد شاید تغییر دیدگاه دهم.
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران شرایط این تیم را بهتر از گذشته دانست و عنوان کرد: در حال حاضر اکثر مشکلات از البسه گرفته تا محل برگزاری و شرایط اردو برطرف شده است.
او در پایان با بیان اینکه شرایط نسبت به قبل بهتر شده و مشکلی برای برگزاری اردوها وجود ندارد، درباره بی‌نظمی هفته‌های ابتدایی مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور خاطرنشان کرد: نظم لیگ بی‌تأثیر نیست، انگیزه بازیکنان برای ادامه خیلی مهم است. اگر بی‌نظمی وجود داشته باشد و لیگ پربار نباشد همه انگیزه خود را برای پیشرفت از دست می‌دهند. یکی از اقداماتی که من و همکارانم انجام خواهیم داد تلاش برای ایجاد انگیزه است. همگی باید کمک کنیم تا شرایط لیگ و بازیکنان بهبود یابد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی