[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

انهدام باند بزرگ سرقت خودرو در فارس، روزنامه شیراز نوین

پایگاه خبری پلیس: سرپرست پلیس آگاهی استان از انهدام باند بزرگ سرقت و سند نمره خودرو در فارس خبر داد.
سرهنگ «محسن سروقد» اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو، شناسایی اعضای این باند در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت. 
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی اطلاع پیدا کردند که سارقان ارکان خودروهای مسروقه را تغییر می‌دهند و با استفاده از اسناد و مدارک خودروهای تصادفی، آن‌ها را از طریق سایت‌های اینترنتی و خارج از بنگاه معاملاتی به فروش می‌رسانند.
سروقد با بیان اینکه مالکان این خودروها حتی اقدامات تعویض پلاک را نیز انجام داده بودند، افزود: با توجه به اینکه این باند از شگردهای خاص برای سرقت خودرو استفاده می‌کردند، با تلاش مأموران پلیس آگاهی، 6نفر از اعضای این باند دستگیر و 27دستگاه خودروهای مسروقه از نوع پژو 405، پارس، سمند و زانتیا از آن‌ها کشف شد.
سرپرست پلیس آگاهی استان با اشاره به پیچیدگی این پرونده در شناسایی سارقان، بیان کرد: با تلاش مأموران کلیه خودروهای مسروقه به مالباختگان مسترد شد و متهمان با صدور قرار از سوی بازپرس پرونده روانه زندان شدند.
سرهنگ سروقد توصیه کرد: شهروندان از خرید و فروش خودرو به‌صورت وکالتی و مبایعه‌نامه‌ای و... پرهیز کنند و صرفاً در مراکز شماره‌گذاری نسبت به انجام معامله اقدام کنند تا خودرو سالم و بدون مشکلی خریداری کرده باشند که در این صورت پلاک، کارت و سند مالکیت به نام مالک جدید صادر و تحویل ‌
شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی