[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۴
  • دوره جدید

پسر جوان به اشتباه دوستش را کشته بود، روزنامه شیراز نوین

رکنا: پسر جوان که به اشتباه دوستش را کشته بود در حالی پای میز محاکمه ایستاد که اشک پشیمانی ریخت. وی در دادگاه ادعا کرد سال‌هاست از بیماری اعصاب و روان رنج می‌برد و به همین خاطر دست به قتل زده است.
رسیدگی به این پرونده از شامگاه پانزدهم بهمن 95 به دنبال جنایت در یکی از خیابان‌های ورامین در دستور کار پلیس قرار گرفت. شواهد نشان می‌داد سعید 30ساله در درگیری با رفیق صمیمی اش به نام حسین کشته شده است. پلیس به بررسی پرداخت و دریافت حسین همزمان با جنایت به مکان نامعلومی گریخته است. یک هفته از این ماجرا گذشته بود که پلیس رد حسین را در مرز باکو یافت و وی را در یک عملیات ویژه دستگیر کرد. حسین به قتل دوست صمیمی‌اش به خاطر مسائل ناموسی اعتراف کرد و به بازسازی صحنه جرم پرداخت. وی در شعبه 11 دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی متین راسخ و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستاد حرف‌های تازه‌ای مطرح کرد.
وی گفت: دو سال از ازدواجم نگذشته بود که متوجه شدم یک مرد ناشناس برای همسرم پیامک ارسال می‌کند. چند بار گوشی همسرم را بررسی کردم و متوجه شدم مرد مزاحم سعید نام دارد. آنجا بود که گمان کردم دوست صمیمی ام سعید مزاحم همسرم شده است. بدون اینکه سؤالی از همسرم بپرسم به دیدن سعید رفتم. من که کنترل اعصابم را از دست داده بودم با چاقویی که در جیب داشتم یک ضربه به سینه سعید زدم و فرار کردم. من با کمک دوستانم به مرز باکو رفتم و قصد خروج از کشور را داشتم که بازداشت شدم. وی ادامه داد: بعد از دستگیری بود که با همسرم صحبت کردم و فهمیدم دوست صمیمی ام مزاحم تلفنی همسرم نبوده و من اشتباهی سعید را کشته ام.
وی در حالی که اشک می‌ریخت گفت: من به بیماری اعصاب و روان مبتلا هستم و به همین خاطر هم بدون فکر کردن سراغ دوستم رفتم و او را کشتم.
من قبلاً هم یک بار همسرم را با چاقو زخمی کرده بودم. حالا پشیمانم و از قضات دادگاه و اولیای دم تقاضا دارم تا مرا ببخشند.
در پایان این جلسه هیئت قضائی وارد شور شد تا رأی صادر کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی