[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۰
  • دوره جدید

جنگ کودک و خانواده در شهرک ولایت مرودشت، روزنامه شیراز نوین

گروه خبر- مرودشت- حمید معینی
در ادامه طرح برگزاری برنامه‌های سرگرمی، تفریحی تابستانه، جنگ ویژه کودک و خانواده در سطح شهرستان و محله‌های مرودشت، با همکاری شهرداری و گروه هنری آفتابگردون در شهرک ولایت مرودشت برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، این برنامه در فضای باز و همراه با استقبال گرم اهالی شهرک ولایت با برگزاری نماز جماعت مغرب و عشا آغاز شد.
سپس گروه هنری آفتابگردون به سرپرستی مهدی زارع مرودشتی برنامه‌های شاد و متنوعی را درقالب نمایش، مسابقه و موسیقی با هنرنمایی رضا راستگو، عباد کشاورز، رضا زارع، سجاد عباسی و محمدحسین زارع اجرا کردند.شهرام صالحی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت در خصوص برگزاری این برنامه بیان داشت: اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری با همکاری دیگر دستگاه‌ها در محله و شهرک‌ها، علاوه بر ایجاد اوقات مفرح و شاد، دریافت بسته‌های فرهنگی و هنری همراه با پیام‌های آموزشی و اصول شهروندی را برای خانواده‌ها و اهالی آسان و قابل دسترس می‌نماید.
وی با تشکر از شهردار و معاونت فرهنگی شهرداری مرودشت به سبب همکاری صمیمانه در اجرای جنگ‌های شادی، تداوم این برنامه‌ها را در سایر محلات شهر از اولویت‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برشمرد. لازم بذکر است که بهفر حیدری معاونت آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان مرودشت نیز در این برنامه حضور یافت و مطالبی درباره اهمیت شادی خانواده‌ها و ضرورت توسعه مهارت‌های شهروندی بیان داشت. اشتیاق زائدالوصف کودکان و نوجوانان در کنار خانواده‌ها در فضای صمیمی محله‌ای، دیدن برنامه را برای مخاطبان جذاب‌تر کرده و بیانگر رضایتمندی حاضران از برگزاری چنین هایی بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی