[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۳۱
  • دوره جدید

روش‌‎های نوین تأمین مالی جایگزین تسهیلات بانکی می‌شود، روزنامه شیراز نوین

یک مسئول در استانداری فارس:
روش‌‎های نوین تأمین مالی 
جایگزین تسهیلات بانکی می‌شود

به گفته سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس، روش‌‎های نوین تأمین مالی جایگزین تسهیلات بانکی می‌شود. سیدمهدی خادمی در کارگروه حمایت از سرمایه‌گذاری فارس بیان کرد: از آنجا که به دلیل محدودیت‌های جاری، امکان تأمین مالی پروژه‌های سرمایه‌گذاری از مسیر تسهیلات بانکی یا فاینانس خارجی به حداقل ممکن رسیده، روش‌های نوین تأمین مالی از بازار سرمایه به عنوان یک روش علمی و عملیاتی قابل اجرا جایگزین خواهد شد و روش‌‎های نوین تأمین مالی جایگزین تسهیلات بانکی می‌شود. به نقل از استانداری فارس، او ادامه داد: آشنایی فعالان اقتصادی و بنگاه‌های تولیدی با روش‌های نوین تأمین مالی گام بلند و مؤثری در گره‌گشایی از طرح‌های سرمایه‌گذاری نیازمند تأمین مالی در استان خواهد بود.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس همچنین با اشاره به برگزاری نخستین همایش تخصصی تأمین مالی طرح‌های مهم اقتصادی و سرمایه‌گذاری فارس از بازار سرمایه در شیراز افزود: هدف اصلی از برگزاری این همایش تخصصی، آشنایی شرکت‌های تولیدی و صنعتی استان با روش‌های نوین تأمین مالی و پذیرش در بازار سرمایه است.
خادمی اظهار کرد: تأمین مالی شرکت‌های دانش‌بنیان، شرکت‌های تولیدی و صنعتی استان، پذیرش شرکت‌ها در بازار سرمایه، تأمین مالی پروژه‌های استان و هم‌اندیشی مدیران استانی با مدیران بازار سرمایه کشور برای حل مشکلات و مسائل حوزه‌ تأمین مالی از مسیر بازار سرمایه از مهم‌ترین اهداف برگزاری این همایش است.
او ادامه داد: همایش مذکور با حضور متولیان اقتصادی و بازار سرمایه و همراهی شرکت عمران و توسعه فارس برگزار می‌شود و تلاش خواهد که ظرفیت‌های بازار با روش نوین جذب و تأمین مالی طرح‌های نیمه‌تمام استان از طریق جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و بازار سرمایه معرفی شود.
خادمی خاطرنشان کرد: این همایش فرصت مناسبی است تا شرکت‌های بورس و بخش خصوصی ظرفیت‌های خود را عرضه کنند و از این رهگذر زمینه تأمین مالی پروژه‌های سرمایه‌گذاری و رشد و توسعه اقتصادی استان نیز فراهم شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی