[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۸۴
  • دوره جدید

شهردار منطقه چهار شیراز عنوان کرد: محرومیت‌زدایی با جهش آسفالت، روزنامه شیراز نوین

شهردار منطقه چهار شیراز، از اجرای طرح بزرگ جهش آسفالت در سطح منطقه در راستای یازدهمین برنامه از جهش عمرانی شهرداری شیراز خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، حسام‌الدین اسد زاده اظهار داشت: مطابق دستور دکتر اسدی، شهردار شیراز، در این برنامه 2 ساله در قالب و اولویت 1- معابر خاکی 2- تراش و ترمیم و لکه گیری 3- روکش آسفالت روی معابر قدیمی به میزان 6 میلیون مترمربع آسفالت و اعتبار بالغ بر 12 هزار میلیارد ریال صورت می‌گیرد.
شهردار منطقه چهار شیراز گفت: با توجه به وسعت منطقه چهار شیراز در کل مناطق شهرداری شیراز 11 درصد از کل میزان آسفالت در این برنامه را به خود تخصیص داده است که به میزان 26هزار و 800 تن آسفالت در مناطق هدف منطقه که به تصویب رسیده است، انجام خواهد شد.
وی افزود: این پروژه عمرانی طی برنامه 2 ساله با برنامه‌های مشخص روزانه 136 تن و ماهیانه 3000 تن عملیات آسفالت، توسط کارکنان و پیمانکاران خدوم در شهرداری منطقه 4 انجام می‌گیرد.
در پایان اسد زاده خاطر نشان کرد: امید است با توجه به اینکه پروژه عمرانی آسفالت معابر از جمله درخواست‌های اصلی اهالی ساکن در مناطق شهرداری شیراز است با انجام آن بتوانیم رضایتمندی ساکنین محترم و در نهایت رضایت خداوند متعال را کسب نماییم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی