[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۰
  • دوره جدید

احمدی‌نژاد تهدید به افشاگری کرد، روزنامه شیراز نوین

دولت بهار: محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق با صدور اطلاعیه‌ای، ادعاهای دادستان دیوان محاسبات را تکذیب کرد.
متن نامه محمود احمدی‌نژاد خطاب به ملت ایران به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
«اللّهمّ عجّل لولیّک الفرج والعافیه والنّصر واجعلنا من خیر انصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه»
ملت عزیز و بزرگوار ایران
سلام و درود خدا بر شما و همه مؤمنان و موحدان و آزادی‌خواهان و عدالت‌طلبان
متأسفانه و در شرایطی که کشور با تهدیدات فراوان خارجی و داخلی مواجه است و مردم تحت شدیدترین فشارهای اقتصادی و سیاسی و تبلیغاتی قرار دارند، باندهای قدرت و ثروت با سوءاستفاده از شرایط به دنبال اجرای سناریویی ناجوانمردانه علیه جمعی از خادمان شما در دولت‌های نهم و دهم هستند.
پرده اول این سناریو با دستگیری بلاوجه آقای بقایی اجرا شد و پرده دوم در اظهارات غیرقانونی دادستان دیوان محاسبات و اتهامات سراسر کذب ایشان رونمایی شد.
اینجانب اصرار داشته و دارم که مانند 12سال گذشته به خاطر مصالح کشور در برابر این رفتارهای ضداخلاقی و ضدمردمی به سکوت خود ادامه دهم؛ لیکن امروز احساس وظیفه می‌کنم تا پشت پرده این نقشه شوم و این اقدامات زشت را برملا نمایم.
ضمن تکذیب قاطع این ادعاها، اعلام می‌دارد که اظهارات این فرد، مصداق مجرمانه اشاعه اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی و رفتار و اقدامات این فرد که به پشتیبانی صاحبان قدرت تکرار می‌شود، برخلاف قانون اساسی و مستوجب تعقیب قضایی است.
اما از آنجا که طی سال‌های اخیر شکایت ما از افترا و اتهام زنندگان تاکنون رسیدگی نشده است، به ناچار باید این مسائل را با شما در میان بگذارم. به لطف خداوند و به زودی شرح کاملی از اصل ماجرا و توطئه‌های غیراخلاقی طراحی شده را با شما در میان خواهم گذاشت.
از خداوند متعال سلامتی و عزت ملت را تحت عنایات حضرت ولی‌عصر(عج) مسئلت دارم
خادم ملت ایران
محمود احمدی‌نژاد

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی