[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

ترجیح دادیم تیم را جوان کنیم، روزنامه شیراز نوین

تسنیم: سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان دلیل برگزاری اردوی دو روزه تیم ملی را آسیب نرساندن به لیگ برتر اعلام کرد.
محمد ناظم‌الشریعه در خصوص دعوت از 20ملی‌پوش برای حضور در اردوی تیم‌ ملی اظهار داشت: ما این فصل لیگ‌ را زود شروع کردیم و خیلی هم پرفشار در حال برگزاری است، به همین دلیل وقت نداریم بازی‌ها را تعطیل کنیم و مجبوریم هفته‌ای دو روز بازیکنان را دور هم جمع کنیم. در این اردوهای دو روزه،‌ روز اول به ریکاوری می‌پردازیم و روز دوم کارهای تاکتیکی انجام می‌دهیم.
وی ادامه داد: ما دنبال این هستیم که به برگزاری لیگ برتر آسیب نرسانیم و در ادامه با توجه به اینکه در شهریورماه مسابقات داخل سالن آسیا را در پیش ‌رو داریم، سعی می‌کنیم بازیکنان را تا آن زمان آماده کنیم. 
سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان درباره علت دعوت نشدن محمد طاهری و مهران عالیقدر به اردوی تیم ملی گفت: ابتدا بحث آمادگی است و بعد هم می‌خواستیم کمی تیم را جوان کنیم. طاهری بزرگ‌تر تیم ما و کاپیتان تیم ملی است. مهران عالیقدر هم بازیکن بزرگی است، اما باید باشگاه داشته باشد. اگر او تیمش را انتخاب کند به امید خدا مشکلش حل خواهد شد. به طور کلی این دو بازیکن سرمایه‌های ملی هستند. همان‌طور که گفتم طاهری کاپیتان تیم ملی است و با هم در تماس هستیم، اما ترجیح دادیم در این مقطع کمی تیم را جوان کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی