[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۰
  • دوره جدید

سخن شهروندان، روزنامه شیراز نوین

همشهریان گرامی؛
شما می‌توانید ضمن برقراری ارتباط با تحریریه شیرازنوین مشکلات خود را بیان کنید. 
شماره تماس: 38381105 - 38381104 

آدرس ایمیل: shiraznovin.news@gmail.com

 اینجانب به عنوان یک شهروند از محضر استاندار محترم خواهانم که مانند استاندارهای قبل یک روز در هفته یا حداقل یک روز در ماه را برای دیدار با مردم و شنیدن مشکلات آنان از نزدیک قرار دهند و پیگیری نمایند. با تشکر
صالحی 
 اگر مسئولینی که هر روز و هر ساعت اعلام می‌کنند که ساعت مطالعه کتاب در کشور ما خیلی کم است سری به کتابخانه بزنند و در شرایط عضویت تغییری لحاظ کنند که یکی از شرایط آنها داشتن کارت دانش آموزی یا کارت دانشجویی می‌باشد تا افراد آزاد یا زنان خانه دار هم بتوانند به کتابخانه‌ها بروند و از کتاب‌های آنجا استفاده کنند در آمار کتابخوانی شاید صعودی ببینیم.
نوری 
 در بلوار مدرس، کنارگذری که به خیابان فضیلت وصل می‌شود آسفالت آن تعمیر شود تا شاید شاهد ترافیک این منطقه نباشیم.
روستا 
 در این زمانه افرادی وجود دارند که دارای استعداد و مدارک هستند و بیکارند و در ارگان‌ها و ادارات هم کارمندانی وجود دارد که با کندی کار ارباب رجوع را به امروز و فردا می‌اندازند، اگر چنین افرادی را از ادارات و ارگان‌ها حذف کرد و افراد با استعداد و سرعت بالا را که بیکارند استخدام کنند شاید کارمندان نیز فکری به حال سرعت خود کنند.
افتخاری 
 دانشگاه علمی‌کاربردی شهرداری همیشه در دفترچه‌های خود تایپ می‌کنند که شاغلین را نیز ثبت نام می‌کنند و کلاس‌های آن مخصوص شاغلین پنجشنبه‌ها و جمعه هاست. دانشگاه علمی‌کاربردی شهرداری شیراز پنجشنبه‌ها تعطیل است و فقط استادان و مسئولین دانشگاه با کارمندان شهرداری برای حضورشان در سرکلاس‌ها همراهی و همکاری دارند. از مسئولین خواهشمندیم رسیدگی نمایند. 
فیروزنژاد
 در شهرک پرواز کوچه هایی هست که آسفالت آنها خراب است و به تعمیر و ترمیم آسفالت آنها رسیدگی نمی شود و برعکس شهرداری نیز کوچه‌هایی را که آسفالت آنها بهتر بوده تعمیر کرده و کوچه هایی را که آسفالت آنها نیاز فوری به تعمیر دارد نادیده گرفته. از مسئولین محترم شهرداری منطقه درخواست پیگیری را داریم.
اهالی شهرک پرواز

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی