[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۱
  • دوره جدید

تیراندازی خونین در نیمه‌شب، روزنامه شیراز نوین

رکنا: در پی تیراندازی شبانه در یکی از خیابان‌های مشهد که منجر به قتل شد، مأموران پلیس آگاهی خراسان رضوی رد پای یک مرد زندانی و یک زن را در این درگیری مسلحانه شناسایی کردند.
دراین واقعه خونین که شامگاه یکشنبه اتفاق افتاد، ابتدا سرنشینان یک دستگاه پراید سفید در چهارراه امامیه مشهد در حال پیاده شدن از خودرو بودند که پراید دیگری در همان محل توقف کرد. اما ناگهان همان موقع صدای شلیک گلوله‌ای ساچمه‌ای از سلاح وینچستر، در فضا طنین انداخت. در این حادثه جوانی با اسلحه وینچستر به سوی راننده 34ساله پراید سفید شلیک کرد و دو سرنشین دیگر پراید که از خودرو پیاده شده بودند با دیدن مهاجمان پا به فرار گذاشتند، اما دوباره به صحنه حادثه بازگشتند و به درگیری ادامه دادند.
 با گزارش این حادثه به نیروی انتظامی و اورژانس، مأموران پلیس و امدادگران وارد عمل شدند و در حالی که 3مهاجم ناشناس از محل گریخته بودند، پیکر راننده 34ساله به یکی از مراکز درمانی در منطقه قاسم آباد انتقال یافت. اما مرد جوان به علت شدت خونریزی و اصابت گلوله‌های متعدد ساچمه‌ای، جان سپرد.
جریان حادثه توسط مأموران انتظامی به قاضی ویژه قتل عمد مشهد گزارش داده شد و ساعت 22شب قاضی دادسرا به همراه کارآگاهان اداره جنایی برای ادامه تحقیق روانه بیمارستان شدند ولی اطلاع یافتند مرد مجروح که «ح. س» نام داشت به علت اصابت گلوله به سر و صورت و قفسه سینه جان سپرده است. یکی از شاهدان حادثه گفت: وقتی پراید مهاجمان متوقف شد، 2نفر از آن بیرون آمدند که یکی از آنها با سلاح وینچستر شلیک می‌کرد و فرد دیگری نیز که کلت کمری در دست داشت از داخل فضای سبز بیرون آمد و بی‌هدف 2گلوله شلیک کرد.
در ادامه بازپرس دستور بازرسی خودروی خون آلود را داد که کارآگاهان در جست‌و‌جوها شمشیر و چماقی بزرگ یافتند که بدین‌ترتیب احتمال دادند بین مهاجمان و سرنشینان پراید سفید آشنایی و خصومت قبلی وجود داشته است. تحقیقات ادامه یافت تا اینکه بامداد روز بعد بازپرس دستور احضار 2نفر از همراهان مقتول را صادر کرد و بدین ترتیب «ش. س» (برادر مقتول) و دوست وی که از سرنشینان پراید بودند برای بازجویی به پلیس آگاهی خراسان رضوی اعزام شدند.
برادر قربانی ماجرا گفت: من و برادرم و یکی از دوستانمان سوار بر پراید به منطقه قاسم آباد رفتیم تا یکی از دوستانمان را ملاقات کنیم. درحالی که من و دوستم از خودرو پیاده می‌شدیم ناگهان یکی از مهاجمان را که به طرف ما می‌آمد شناختم و فریاد زدم فرار کنید! برادرم داخل خودرو بود، من به داخل کوچه‌ای در همان منطقه گریختم ولی با شنیدن صدای گلوله متوقف شدم و به محل برگشتم که با پیکر غرق در خون برادرم رو به رو شدم. این جوان درباره چگونگی ماجرای شلیک مهاجمان ناشناس گفت: حدود 3روز قبل آنها به سوی من در بلوار آزادی شلیک کرده بودند. آن روز من با زنی قرار داشتم زیرا آن زن پیشنهاد کرده بود همراهش به شمال بروم! ولی وقتی به محل قرار رفتم، افرادی به سوی من تیراندازی کردند. سرنشین دیگر پراید نیز به مأموران گفت: لحظه درگیری، از خودرو پیاده شدم و به سمت یک نانوایی در همان محل رفتم که ناگهان مهاجمان شلیک کردند. در پی اظهارات این 2جوان، توجه پلیس متوجه زنی شد که ردپایش در این جنایت به چشم می‌خورد. با ادامه بررسی‌ها مشخص شد زن مورد نظر با جوان دیگری آشنا بوده و گفته می‌شود آن مرد دستور «زهرچشم‌گیری» از جوان مقتول را داده است. سرانجام کارآگاهان ردپای این مرد را در زندان یافتند که به نظر می‌رسید او همان ناشناسی است که دستور «زهرچشم گرفتن» را داده است. اکنون با پیدا شدن ردپای زن جوان، تحقیقات کارآگاهان برای روشن شدن سایر ابعاد این جنایت ادامه دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی