[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۲
  • دوره جدید

تفتیان: الان هم برای سفر به لندن دیر است ، روزنامه شیراز نوین

ورزش سه: سریع‌ترین مرد ایران در فاصله 2روز تا مسابقه اش در مسابقات جهانی همچنان وضع نامشخصی دارد.
در حالی که مسابقات جهانی دو و میدانی از روز جمعه در لندن استارت می‌خورد و احسان حدادی در پرتاب دیسک و حسن تفتیان در دوی 100متر باید به مصاف حریفان خود بروند، هنوز روادید ملی پوشان دو و میدانی برای سفر به انگلیس صادر نشده است. 
قرار بود صبح دو روز پیش اعزام کاروان دو و میدانی به رقابت‌های جهانی انجام شود اما هنوز روادید ملی پوشان برای اعزام به لندن از سوی سفارت انگلیس در ابوظبی صادر نشده است. 
از دست دادن مسابقات جهانی می‌تواند ضربه بزرگی به دو و میدانی ایران و همچنین ملی پوشانی باشد که ماه‌هاست خود را برای حضور در این رقابت‌ها آماده می‌کنند و حتی شانس گرفتن مدال برای خود قائل هستند.
حسن تفتیان، قهرمان دوی سرعت آسیا که امیدوار بود در مسابقات جهانی لندن تاریخ سازی کند و حتی روی سکو برود، درباره وضعیت فعلی اش می‌گوید: شرایط جالبی ندارم و هر لحظه منتظرم که به من خبر بدهند و راهی لندن شویم. امیدوارم شرایط سفر ما مهیا شود وگرنه اتفاق بدی برای دو و میدانی ایران رخ می‌دهد. فدراسیون جهانی هم باید کمک کند چون در صورت عدم حضور نمایندگان ایران کل مسابقات زیر سوال می‌رود.
وی همچنین می‌افزاید: من تمام فکر و ذهنم روی مسابقات جهانی بوده و در صورت عدم اعزام انگیزه ام را از دست می‌دهم. البته من جمعه مسابقه دارم و همین حالا هم برای اعزام دیر است چون رقبای من در لندن در حال تمرین کردن هستند. به هر حال باید امیدوار بود مشکل ما حل شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی