[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۳۳
  • دوره جدید

رونالدو مُسری است و حد و مرز ندارد، روزنامه شیراز نوین

کریستیانو رونالدو از سوی لوئیس کاسترو، سرمربی النصر، به دلیل انتقال انرژی مثبت به هم‌تیمی‌هایش مورد ستایش قرار گرفت؛ کریستیانو می‌تواند در النصر از محدودیت‌های خودش نیز فراتر برود. به گزارش ورزش سه، فوق ستاره پرتغالی به خاطر رژیم مناسب و تناسب اندامش شناخته شده است؛ دو فاکتوری که به او کمک کرده حتی در 38 سالگی در اوج بماند. او در هفت بازی اخیر النصر 6 گل به ثمر رسانده و همچنین با درخشش در پیروزی 2-1 مقابل الهلال، النصر را به جام قهرمانی باشگاه‌های عرب رساند؛ این اولین جام او از زمان انتقالش از اروپا به عربستان  بود.
کاسترو تحت تأثیر عملکرد حرفه‌ای رونالدو قرار گرفته و از او تمجید کرد و گفت: «سخت است در مورد رونالدو چیزی بگویم که دنیا نداند؛ او تمرکز زیادی روی فوتبال و تمرینات روزمره دارد و انرژی رونالدو مسری است و به سرعت به هم‌تیمی‌هایش منتقل می‌شود؛ در هر بازی این مشهود است. تمرینات روزانه او برای هر بازیکنی الگو است.»
کاسترو ادامه داد: او برای کارهایی که در هر ثانیه از روزش انجام می‌دهد، می‌تواند یک الگو باشد، غذا، استراحت، ساعات خواب، کنترل کامل روی بدنش و هر چیزی. در زمین او همان بازیکنی است که باید باشد؛ رونالدو می‌تواند از محدودیت‌های خودش نیز فراتر برود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی