[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۵
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

امروز شما به شدت احساساتی شده اید و به شدت نسبت به هر اتفاقی که در اطرافتان می افتد و هرچه می بینید از خودتان واکنش نشان می دهید. دلتان می خواهد در مورد دنیای اطرافتان بیشتر بدانید و بتوانید برای تغییر آن کاری انجام دهید. برای انجام این کار راهتان را با قدم های کوچک و با برنامه ریزی و حساب شده شروع کنید. مجردها باید سعی کنند بین زندگی خصوصی و زندگی اجتماعی خود تعادل ایجاد کنند.

اردیبهشت

امروز ممکن است یک نفر سعی داشته باشد فکرتان را در مورد اهداف بلندمدتتان تغییر دهد. شما بدتان نمی آید که در این مورد با طرف مقابلتان صحبت کنید و جزئیات را مورد بحث قرار دهید، اما اگر ببنید که او قصد دارد در کارتان دخالت کند عصبانی خواهید شد. سعی کنید در هر صورت به اعصابتان مسلط باشید و مخالفت خود را با خونسردی و نهایت احترام بیان کنید.

خــرداد

فعالیت های اجتماعی و گروهی امروز شما را با افراد زیادی از جمله دوستان صمیمی و آشنایان قدیمی در ارتباط خواهند گذاشت. در همین موقعیت ها ممکن است با فرد جدیدی آشنا شوید که در زندگی‌تان تغییراتی را ایجاد خواهد کرد. بحث هایی پی خواهند آمد که صحبت در مورد آنها برایتان بسیار جالب خواهد بود. عجله کردن در کارها باعث می‌شود دچار اشتباه شوید. 

تیـــر

شما اغلب خیلی خوب می دانید چه می‌خواهید، اما از ترس این که پذیرفته نشوید یا با شما مخالفت شود در این مورد سکوت می کنید. متأسفانه اگر امروز بخواهید به این کار خود ادامه دهید دیگران برایتان تصمیم گیری خواهند کرد و ناگهان خودتان را در شرایطی خواهید یافت که اصلاً دلتان نمی خواسته است. پیش از آن که کنترل اوضاع از دستتان خارج شود در مورد خواسته هایتان صحبت کنید.

مــرداد

امروز ترجیح می‌دهید کنترل امور را دست دیگران بسپارید، اما مانعی سر راه می‌بینید که انگار شخص دیگری جز خودتان از پس آن برنمی‌آید. شاید امروز پیشرفتتان دربرابر این مانع کمی کند باشد، اما اگر تسلیم نشوید به نتیجه موردنظر می رسید. شاید دلتان بخواهد امروز کنار دیگران باشید، ولی اگر مواظب رفتارتان نباشید این کار باعث بدخلقی و دلخوری خواهد شد.

شهریور

امروز شما دوست دارید آنچه در ذهنتان می گذرد را بیان کنید. شما می خواهید در مورد ایده های فوق‌العاده ای که دارید حرف بزنید و در مورد احساسات خودتان صحبت کنید، اینکه گفته هایتان روی دیگران چه اثری داشته باشند و حتی اینکه از حرف هایتان سوءبرداشت شود نیز برایتان اهمیت چندانی ندارد. شما به دنبال تأثیر گذاشتن روی دیگران نیستید و نمی خواهید تحسین آنها را به دست بیاورید.

مـــهر

شما دوست دارید در مورد روابط عاطفیتان به ندای قلب خود گوش کنید، اما نباید چشمتان را به روی واقعیت بسته و تعهدات قبلیتان را فراموش کنید. سعی کنید بین این دو تعادل برقرار کرده و بعد از رسیدگی به وظایف و تعهداتتان به نیازهای شخصی خود توجه کنید. امروز احساسات شما در وضعیتی قرار دارند که احساس می کنید همچون یک دیگ جوشان هستید که هر لحظه ممکن است منفجر شود.

آبـــان

امروز ممکن است به یکی از استعدادهای ناشناخته خود پی ببرید و تصمیم بگیرید این استعداد خود را پرورش دهید. این ایده خیلی خوبی می‌تواند باشد، زیرا به احتمال زیاد این توانایی تازه کشف شده در بهبود زندگی شخصی تأثیر قابل‌توجهی خواهد داشت. امروز از لحاظ جسمی و روحی خودتان را خیلی قوی احساس می‌کنید و با هیجانی که وجودتان را در برگرفته است برای انجام هر کاری که به عهده‌تان گذاشته شود آماده‌اید. 

آذر

امروز وقتی خودتان را در آینه نگاه می کنید ناگهان تصمیم می گیرید برای تحت تأثیر قرار دادن شخصی که دوست دارید تغییراتی در ظاهر خود ایجاد کنید، شاید تصمیم بگیرید ورزش کنید، مدل موهایان را تغییر دهید یا لباس های جدیدی بخرید. در هر صورت به احتمال زیاد به نتیجه موردنظرتان خواهید رسید. با این همه انرژی و شور و نشاطی که درون خود دارید تقریباً از پس انجام هر کار و وظیفه ای برخواهید آمد. 

دی

امروز روحتان سرشار از شور و هیجان است و آماده‌اید بزرگترین مسئولیت ها را نیز به عهده بگیرید. شاید خودتان هم از این همه انرژی که وجودتان را در بر گرفته است تعجب کنید، چون از دیروز تا به حال هیچ اتفاق خاصی نیفتاده است. فکرتان را با این سوال ها مشغول نکنید و فقط تا فرصت هست از این انرژی استفاده کنید. ورزش کنید، در یک جمع شرکت کنید یا پروژه جدیدی را شروع کنید. 

بهمــن

اطلاعاتی که امروز از طریق یکی از دوستانتان به دست خواهید آورد ممکن است باعث شود روی هدف جدیدی تمرکز کنید. شاید ایده های زیادی در مورد پروژه هایی که می خواهید به عهده بگیرید در سر داشته باشید ، اما امروز باید سعی کنید ببینید کدام یک از آنها اولویت اصلیتان است. شروع به حرکت کنید! فقط هر کاری می خواهید بکنید یادتان باشد پیش از آنکه شروع کنید آنچه نیاز دارید را برای خود فراهم کنید. 

اسفنــد

امروز ممکن است اتفاق جدیدی که برایتان پیش می آید باعث شود تغییر جهتی ناگهانی در مسیرتان آغاز شود. شاید با شخص جدیدی آشنا شوید یا با یکی از آشنایانتان که برای مدتی ندیده بودید برخورد کنید که به شما پیشنهاد ایجاد تغییراتی در حرفه تان را بدهد. یا شاید هم به این نتیجه برسید که باید فعالیت های هنری که به عنوان سرگرمی انجام می داده اید را جدی‌تر دنبال کنید. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی