[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۹۴
  • دوره جدید

توضیحات کی‌روش درباره وضعیت تیم ‌ملی، روزنامه شیراز نوین

فارس/ سرمربی تیم ‌ملی فوتبال ‌ایران گفت:‌ بهترین آماده‌سازی را نداشتیم اما نگاهمان واقع‌گرایانه بود، الان می‌خواهیم در جام‌جهانی بازی کنیم و لذت ببریم.
کارلوس کی‌روش در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد بازی با نیکاراگوئه، اظهار داشت: برای ما یک روز کاری خواهد بود. بازی با تونس جزیی از برنامه تمرینی ما خواهد بود. همان طور که می‌دانید چند بازیکن در اردوی تهران بیشتر نداریم. با یک سری از بازیکنان جوان کار می‌کنم که به اعتقاد من آینده فوتبال ‌ایران در جام جهانی 2026 خواهند بود. بازی با نیکاراگوئه بازی ‌آماده سازی ما خواهد بود. تلاش می‌کنیم آماده شویم. اکثر بازیکنان بازی نمی‌کنند.
مهمترین مسئله بازی دادن به 10 بازیکن تیم ملی است
سرمربی تیم ملی گفت:10 بازیکن بزرگ‌سال همراه خواهیم داشت. مهمترین مسئله ‌این است که بتوانیم به ‌این 10 بازیکن فرصت بازی بدهیم.
پیراهن تیم ملی مورد قبول من است
کی روش در خصوص ‌اینکه آیا پیراهن رونمایی شده تیم ملی مورد تأیید او قرار دارد، عنوان کرد: بله من با فدراسیون و اسپانسر (تولید کننده البسه)بودم و همه چیز مورد قبول است.
به جزئیات بسیار پایبند هستم
وی در خصوص ‌اینکه چه صحبت‌هایی با رئیس فدراسیون فوتبال داشته، گفت: ما همیشه ملاقات‌ها و جلساتی با رئیس فدراسیون فوتبال، نبی و مدیر تیم ملی داریم. در‌ این جلسات به تمام مسائل مخصوصاً جزئیات توجه می‌کنیم. همان طور که می‌دانید من به جزئیات بسیار پایبند هستم و علاقه دارم به صورت خیلی خوب پیاده شوند. همه مسائل را از لحاظ لجستیک، تدارکات، دپارتمان پزشکی و دپارتمان آنالیز را پیگیری می‌کنیم. همان طور که دیدید برونو که یکی از دوستان من است کمک کردن به من را شروع کرد. او بازی‌های ما را رصد کرد. همین طور مارکار آقاجانیان در ‌این مسئله به ما کمک خواهد کرد. او به تیم ملی آمریکا نزدیک بوده و برای ما پیگیری کرده است و از کمک او هم استفاده می‌کنیم.
وضعیت سردار آزمون را از نزدیک پیگیری می‌کنیم
سرمربی تیم ملی در خصوص وضعیت سردار آزمون و دیگر لژیونرها، اظهار داشت: همان طور که قبلاً هم گفتم سردار آزمون در حال حاضر کارش را در باشگاهش ادامه می‌دهد. کاملاً تحت نظر مجموعه بایرلورکوزن است. ما هم البته مسائل را از نزدیک پیگیری می‌کنیم. یکی از مربیان ما و کادر شخصی من آنجا مسائل و کار سردار را پیگیری می‌کند و کنار او است.
دستیارانم را فرستادم تا لژیونرها از نظر روحی و فیزیکی در بهترین شرایط قرار بگیرند
وی افزود: همان طور که می‌دانید بعضی از بازیکنان ما مانند مهدی طارمی ‌و میلاد محمدی بازی می‌کنند اما یک سری دیگر از بازیکنان مانند جهانبخش و قدوس متأسفانه در اکثر بازی‌های باشگاهشان بازی نمی‌کنند. به همین خاطر کاری که من انجام دادم، از کادر شخصی خودم، دستیاران شخصی خودم همانند میکائیل، نیکو و برونو را فرستادم که نزدیک بازیکنان باشند و از لحاظ روحی و فیزیکی و تمرینات تاکتیکی به بازیکنان کمک کنند. همان طور که بازیکنان در باشگاهشان هستند ما هم به شرایط‌شان نظارت می‌کنیم که بتوانند از نظر روحی و فیزیکی در بهترین شرایط قرار بگیرند.
بهترین آماده سازی را نداریم اما می‌خواهیم در جام جهانی بازی کنیم و لذت ببریم
وی با بیان ‌اینکه در پایان پیرامون آماده سازی تیم ملی دوست دارم ‌این نکته را اضافه کنم، گفت: آیا ‌این شرایط آماده سازی صحیحی است؟ خیر. آیا ‌این بهترین آماده سازی است؟ خیر. ولی ‌این یک نگاه واقع گرایانه بود برای دستیابی به کارهایی که بتوانیم انجام بدهیم. کاری که تلاش کردیم ‌این بود که بتوانیم خط مقدم‌مان را تا سرحد توان پوشش بدهیم. الان باید برویم، بازی کنیم و لذت ببریم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی