[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۸۷
  • دوره جدید

خدمت باید بی‌منت باشد، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا گفت: درس بزرگ شهدای عزیز به همه ما این است که خدمت خود را صادقانه، بی‌منت، با روحیه جهادی و تلاش شبانه‌روزی به مردم ارائه دهیم. به گزارش پایگاه خبری پلیس، حجت‌الاسلام و المسلمین سید «علیرضا ادیانی» در مراسم گرامیداشت هفته دولت در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)، ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر دو عنصر شایسته و کم‌نظیر انقلاب و امام راحل و شخصیت‌هایی بی‌بدیل و کم‌نظیر بودند.
وی با تشریح یک روایت از امام خمینی(ره) پیرامون موضوع شهادت، گفت: همه شهدای عزیز ما از جمله شهیدان رجایی و باهنر و 42 شهید گرانقدر مجموعه انتظامی در سال جاری از مصادیق بیانات نورانی امام راحل هستند.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا با بیان اینکه شهید رجایی توانست دولت در تراز اسلامی را برای همگان هویدا کند، افزود: دولت کنونی جمهوری اسلامی ایران یک دولت مردمی، انقلابی، پایبند به ارزش‌ها و اصول و خدمتگزار به مردم است که همه توان خود را در برابر با جبهه کفر به کار گرفته است.
حجت‌الاسلام و المسلمین ادیانی گفت: بزرگ‌ترین دستاورد ملت ایران اسلامی در انتخاب رئیس‌جمهور این است که در این دولت کوچک‌ترین خدشه‌ای به اصول‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی وارد نشده است و بحمدالله کارنامه‌ای بسیار درخشان و قابل قبول دارند.
وی با اشاره به اینکه امروز ایران اسلامی از قدرت منطقه‌ای فراتر رفته است، افزود: اگر شهید «سلیمانی» و میدان مقاومت نبودند، امروز باید در داخل کشور با دشمنان مقابله می‌کردیم.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا اظهار داشت: امروز به تعبیر سردار شهید سلیمانی، دشمنان اگر حرکتی علیه ما شروع کنند، پایان آن را ما رقم می‌زنیم.
حجت‌الاسلام و المسلمین ادیانی تصریح کرد: به عنوان یک سرباز کوچک در مجموعه انتظامی کشور عرض می‌کنم که درس بزرگ شهدای عزیز به همه ما این است که خدمت خود را صادقانه، بی‌منت، با روحیه جهادی و تلاش شبانه‌روزی به مردم ارائه دهیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی