[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۹
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

امروز ممکن است تصمیم بگیرید به ندای قلبتان گوش کنید، اما نمی دانید این مسیری که می روید به کجا ختم خواهد شد. به نظر می رسد که دوست ندارید از آزادی هایی که دارید چشم‌پوشی کنید، اما بدانید این بهای چندان سنگینی برای رسیدن به شخص مورد نظرتان نیست. به خاطر داشته باشید که باید انتخاب هایتان را محدودتر کنید تا بتوانید آن چیزی را به دست آورید که در طولانی مدت به نفعتان خواهد بود.

اردیبهشت

ارضای عاطفی فقط این نیست که با شخص مورد علاقه تان باشید، بلکه می توانید با زندگی هدفمند هم به رضایت قلبی برسید. اکنون که عقل و احساستان در یک راستا حرکت می کنند می توانید راحت تر از پیش به خشنودی برسید. به نظر می رسد که می دانید برای رسیدن به ثروت باید چه راهی را در پیش بگیرید یا این که چگونه عشقتان را ابراز کنید. 

خــرداد

شاید بهتر باشد اوقاتی را به آسودگی غرق در افکارتان شوید و در احساساتتان کنکاش کنید، اما انگار می ترسید که مبادا چیز ناخوشایندی در این جست و جو نصیبتان شود. هر چیزی که حواستان را پرت می کند کنار بگذارید تا بتوانید به زوایای پنهان ذهنتان دسترسی پیدا کنید. با این که هنوز افکار منفی مانع راهتان شده اند، به شما توصیه می‌شود که صبوری و مداومت نشان دهید.

تیـــر

امروز تصمیم دارید به کسی که دچار ترس‌های درونی شده کمک کنید، زیرا چندی پیش خودتان با نیروهای پلید درونتان مبارزه کردید و سربلند شدید. البته همه‌چیز این فرآیند را نمی دانید، فقط می توانید بدون این که تحت تأثیر قرار بگیرید همه چیز را از بیرون نظاره کنید. مطمئن باشید این حمایتی که اکنون نشان می دهید بی جواب نخواهد ماند.

مــرداد

به نظر می رسد به دنبال حقیقت می گردید، پس بدانید امروز قرار است چیزهای مهمی کشف کنید که می توانند روزتان را از این رو به آن رو کنند. اما شاید به راحتی نتوانید از میان این همه هیاهویی که اطرافتان را گرفته حقایق را ببینید. بهتر است کمی در احساساتتان دقیق شوید و از آنها درس بگیرید. بدانید مسیری که در آن حرکت می کنید راه آسانی نیست، اما می تواند دیدگاهتان را به زندگی عوض کند.

شهریور

اکنون قدرت شما از جانب احساساتتان تأمین می‌شود، پس بد نیست از سرعتتان بکاهید و آهسته‌تر حرکت کنید. اگر تمام وظایفتان را انجام داده اید می توانید حواستان را به سایر موضوعات بدهید. امروز این توانایی را دارید که آن چه را از چشم ها پنهان است ببینید. سعی کنید مثبت فکر کنید و راهکاری عملی در پیش بگیرید تا بر هر مانعی فایق شوید.

مـــهر

امروز در یک ماجرای به شدت پیچیده احساسی گیر افتاده اید که ماجراهای گذشته را دوباره زنده خواهد کرد. البته چیزی در این ماجراها نیست که شما را تهدید کند، فقط این که شما را به یاد خاطرات گذشته می اندازد، آن زمانی که نمی‌توانستید احساساتتان را کنترل کنید. بهتر است به عقب نگاه نکنید، زیرا ممکن است ترس هایتان مانع تصمیم گیری درست شوند.

آبـــان

امروز این قابلیت را دارید که در خودتان تحول عظیمی به وجود آورید، درست مثل ققنوس که از خاکستر متولد می شود. دیگران ممکن است از این دگرگونی ناگهانی متعجب شوند یا حتی بترسند، اما خودتان می دانید که مقاومت شما در برابر تغییراتی که در درونتان اتفاق می افتد کارساز نیست. سعی کنید خودتان را با شرایط همگام کنید و ضعف نشان ندهید.

آذر

رابطه رمانتیک و عاشقانه شما امروز به مشکل برمی‌خورد. فشارهای کاری شما نیز به این مشکل دامن می‌زند اما امید خود را از دست ندهید. یادتان باشد که این نیز می‌گذرد، پس از انجام برخی کارها که راه بازگشتی ندارد، به شدت بپرهیزید. به زودی حقایق روشن خواهد شد و شما نیز نگرانی‌هایتان را به دست فراموشی خواهید سپرد. سورپرایزی برایتان در راه است. 

دی

به نظر می رسد به هیچ وجه حاضر نیستید از قدرتی که اکنون دارید کنار بکشید. می توانید در مبارزه قدرت سرسختی نشان دهید، اما می دانید هرگونه شدت عملی می تواند خسارت های زیادی به شما وارد کند. پس بهتر است بیهوده مبارزه نکنید، در عوض خلاقیتتان را به کار ببندید. وقتی دیگران رفتارتان را ببینند حمایتتان خواهند کرد و شما می‌توانید از این فرصت به نفع خودتان استفاده کنید.

بهمــن

اگر تصمیم دارید حقایقی را نزد خود نگه دارید، باید بدانید که این پنهان کاری بار سنگینی بر دوشتان خواهد گذاشت. البته این جازه را ندارید که همه چیز را به دیگران بگویید، هنوز چیزهایی هستند که نگفتنشان بهتر است. اگر می خواهید چیزی را فاش کنید فقط به انگیزه ای که دارید فکر کنید و بعد در زمان مناسب آن را با دیگران در میان بگذارید. 

اسفنــد

شما تصور می کنید همه چیز کامل و بدون عیب و نقص است اما در حقیقت این گونه نیست. این شمایید که چون کبک سرتان را در برف فرو برده اید. بد نیست نگاهی به اطرافتان بیاندازید و از واقعیت ها باخبر شوید. سوالات زیادی در سرتان است که تصمیم دارید تمام آنها را به تنهایی پاسخ دهید. برای جلوگیری از خطا رفتن، از همین حالا با افراد باتجربه مشورت کنید. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی