[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۰۴
  • دوره جدید

مدیرعامل فجرشهید سپاسی: این شکست باعث رشدمان می‌شود، روزنامه شیراز نوین

 میثم محجوبی - گروه ورزش
فجر بازی اخیر خانگی خود را واگذار کرد اما حس و حال نسبت به ‌این تیم، همچنان مثبت است. فجری‌ها پیش از ‌اینکه به مصاف خوشه طلایی بروند، متوجه شدند یک تفاضل گل بسیار خوب را از دست داده‌اند. خروج تیم امید وحدت یا شهر خودرو مشهد از لیگ که به همه تیم‌ها می‌باخت، تفاوتی در امتیازات نهایی ‌ایجاد نمی‌کرد اما فجر بیشتر از هر تیم دیگری به‌ این تیم نگون بخت گل زده بود و از دست دادن آن یازده گل تاریخی، شاید کمی ‌در روحیه بازیکنان جوان‌ این تیم اثر گذار بود، مخصوصاً علی آل کثیر که در آن مسابقه 4 گل زده بود و همچنین رضا آقابابایی که موفق به ثبت هت تریک شده بود.
با ‌این حال، فجر بازی با خوشه طلایی را هم بسیار خوب و قدرتمندانه آغاز کرد ولی پس از به ثمر رساندن گلی زودهنگام، دچار افتی فاحش در همه خطوط خود شد، اتفاقی که در یازده بازی گذشته هرگز رخ نداده بود.
مدیرعامل جوان ‌این تیم در خصوص ‌این بازی به شیراز نوین گفت: ‌این هم یک روی فوتبال است که باید از آن درس بگیریم. تیم ما شرایط خوبی دارد و اگر هم یک بازی را ببازد، با تلاش همگی ارکان تیم به مسیر پیروزی باز می‌گردد. بچه‌های ما کم سن و سال هستند و باید ببازند تا بفهمند هنوز خیلی مشکل دارند.‌ این باخت باعث رشد تیم ما می‌شود.
محمدحسین مفتاحی افزود: اگر همیشه فکر کنیم خیلی خوب هستیم، در نقطه حساسی ضربه‌اش را می‌خوریم. باید خدا را شکر کنیم که ‌اینجای فصل باختیم و متوجه ضعف‌هایمان شدیم. بازی با خوشه طلایی، روز بد فجر بود و هر توپی هم که به دروازه حریف نزدیک می‌کردیم، من احتمال نمی‌دادم بتوانیم گل بزنیم. حس و حالم ‌این طور بود که روز ما نیست و هیچ چیزی جفت و جور نیست. اما خدا بلد است که با بنده‌هایش چطور رفتار کند و مطمئنم ‌این شکست باعث رشدمان خواهد شد. درس‌هایی که شکست به ما می‌دهد، خیلی بیشتر از پیروزی‌هاست.
مفتاحی که از خردادماه سال جاری هدایت فجری‌ها را بر عهده گرفته، همواره از مصاحبه فراری بوده اما از ‌این بابت از اهالی رسانه عذرخواهی کرده و می‌گوید: دوست ندارم صحبت کنم و فکر و ذکرم درگیر جور کردن پول و امکانات برای تیم است. خدای نکرده قصد بی‌احترامی ‌به اهالی محترم رسانه را ندارم و هر زمان که بخواهند پاسخگو خواهم بود اما خیلی‌ها فکر می‌کنند امسال مشکل مالی در باشگاه وجود ندارد که اشتباه است. بدهی‌های زیادی داریم و باید برای رفع ‌این مسئله خیلی تلاش کنیم.
وی درباره نگرانی همیشگی هواداران فجرشهیدسپاسی در خصوص نقل و انتقالات نیم فصل و احتمال جدا شدن مهره‌های کلیدی گفت: تمام تلاشمان ‌این است که ‌این اتفاق نیفتد و بعید می‌دانم بازیکنی جدا شود. حتی در صدد هستیم که ضمن مشورت با آقای مهدی(رجب زاده، سرمربی) یکی دو بازیکن دیگر هم جذب کنیم تا با تیم تقویت شده‌ای به نیم فصل دوم برویم.
مفتاحی مدیرعامل فجرشهیدسپاسی در پایان گفت: باز هم باید بابت آن روز بد از هواداران عذرخواهی کنم اما خدا را شکر می‌کنم که نقدهای مثبتی شاهد هستیم و چیزهایی هم که می‌شنویم، همواره مثبت بوده و هست. خدا را شکر مردم به ‌این تیم حس خوبی دارند و امیدوارم در پایان شرمنده آن‌ها نشویم. حق ‌این مردم است که در ‌این وضعیت ناراحت کننده اقتصادی، بتوانند با چنین رویدادهایی خوشحال شوند. جوان‌هایی که با امید به ورزشگاه می‌آیند، دوست دارند یک هفته با بُرد تیمشان خوشحال باشند و ما باید سعی کنیم در‌این زمینه با تمام وجود تلاش کنیم.
به گزارش شیراز نوین، تیم فوتبال فجرشهیدسپاسی پس از خروج تیم امید وحدت خراسان، 20 امتیازی شد و به رتبه سوم جدول رسید. در صدر جدول شمس آذر قزوین با 4 امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به فجر قرار دارد و خیبر خرم آباد با 21 امتیاز دوم است.
در انتهای جدول هم دو تیم خلیج فارس ماهشهر و چوکای تالش قرار دارند که در یازده بازی گذشته خود هیچ بُردی کسب نکرده‌اند.
فجری‌ها در هفته سیزدهم رقابت‌ها باید روز شنبه(پس فردا) در بابل به مصاف تیم دریای ‌این شهر بروند. آن‌ها روز جمعه 27 آبان ماه در شیراز میزبان شهرداری همدان هستند و سپس مسابقات لیگ یک وارد تعطیلی یک ماهه خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی