[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۳
  • دوره جدید

آسفالت‌ بیش از ۴۰هزار مترمربع معابر طی هفته ششم، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی شهرداری شیراز اعلام کرد:
آسفالت‌ بیش از ۴۰هزار مترمربع معابر طی هفته ششم

سخنگوی شهرداری شیراز با بیان اینکه اجرای آسفالت در یازدهمین مرحله جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز از ۱۶ مردادماه آغاز شده است، گفت: در طول هفته ششم، ۴۰هزار و ۹۷۶ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۵هزار و ۱۲۲ تُن آسفالت شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، رضا جاویدی در خصوص آسفالت معابر سطح شهر اظهار کرد: یازدهمین گام از جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز که از روز دوشنبه ۱۶ مردادماه جاری با ۶میلیون مترمربع آسفالت و اعتبار بالغ‌بر یک‌هزار و ۲۰۰میلیارد تومان شروع ‌شده، طی برنامه دوساله انجام می‌شود. سخنگوی شهرداری شیراز با اعلام میزان آسفالت انجام‌شده در هفته ششم از جهش عمرانی اعلام کرد: در هفته گذشته، ۴۰هزار و ۹۷۶ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۵هزار و ۱۲۲ تُن آسفالت شده است.
او در ادامه به تفکیک جزئیات و مساحت معابری که لکه‌گیری، تراش و ترمیم، روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی و روکش آسفالت در معابر زیرسازی‌شده، پرداخت.
جاویدی با بیان اینکه تراش و ترمیم آسفالت در بولوار امیرکبیر از پروژه‌های سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری انجام‌شده است، گفت: لکه‌گیری در فرعی‌های خیابان کارگر در منطقه ۲ و سطوح مناطق ۵، ۶، ۹ و ۱۰ صورت گرفته است.
این مقام حوزه ارتباطات مدیریت شهری شیراز بیان کرد: روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی در کوچه ۲ بولوار شهید چمران، کوچه ۲ خیابان دانشگاه و خیابان عرفان‌منش در منطقه یک و خیابان شمس در منطقه ۲ انجام‌ گرفته است.
روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده، در معابر شهرک فضای سبز در منطقه ۷ و پروژه‌های معاونت فنی و عمرانی نیز طی هفته گذشته انجام ‌شده است.
سخنگوی شهرداری شیراز گفت: طی ۶ هفته سپری‌شده از آغاز جهش آسفالت در یازدهمین گام جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز، ۲۹۷هزار و ۴۹۲ مترمربع از معابر مناطق این کلان‌شهر با میزان ۳۷هزار و ۲۱۸ تُن آسفالت انجام‌ گرفته است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی