[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۲
  • دوره جدید

امیدوارم پرچم ورزش شیراز همیشه بالا برود ، روزنامه شیراز نوین

دیدار ارژنی‌ها با تاسیسات دریایی تهران در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور در سالن شهید ابوالفتحی شیراز یک مهمان ویژه داشت. مهمانی که اگرچه فوتسالی نبود اما از قهرمانان بین المللی ورزش شیراز است. به گزارش خبرنگار شیرازنوین، مسلم نیادوست قهرمان ارزنده و شیرازی دو و میدانی آسیا بازی ارژن و تاسیسات را در سالن شهید ابوالفتحی شیراز از نزدیک مشاهده می‌کرد. نیادوست در گفت‌وگویی با همکار ما در حالی که از باخت ارژن تنها تیم شیرازی لیگ برتر ابراز تاسف می‌کرد، اظهار نمود: مشکل تیم‌های ما در شیراز، نبود پول و اسپانسر است که بتواند نیازهای اصلی ورزش ما را تامین نمایند. بچه‌های شیراز بالاترین پتانسیل‌ها را دارند اما بدون مسئله مالی نمی‌توانند آن پتانسیل‌ها را بروز دهند.
این دونده قهرمان شیرازی گفت: شنیده ام که ارژنی‌ها مشکل مالی دارند و این باعث دلخوری است که ما فقط یک تیم در لیگ برتر داشته باشیم و آن هم دچار مشکلی باشد که نتیجه اش باخت‌هایی همچون باخت مقابل تاسیسات می‌شود. ان شاءالله همه دست به دست هم دهند و اول در جهت حفظ آن و سپس برای کسب جایگاهی در شان ورزش شیراز بکوشند.
نیادوست افزود: امیدوارم پرچم شیراز در ورزش همیشه بالا برود و بالا باشد. ما شهرمان را دوست داریم و بهترین‌ها را برایش می‌خواهیم.
این دونده قهرمان شیراز در خصوص علت آمدنش به سالن شهید ابوالفتحی و تماشای بازی تیم فوتسال ارژن را دوستی دیرینه با سجاد بندی سعدی بازیکن ملی پوش ارژن ذکر نمود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی