[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

بازیکنان ما با انگیزه و متعصب هستند، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی بسکتبال بعد از برد برابر اردن گفت: دیدار‌های مرحله مقدماتی فرصت خوبی بود تا هماهنگی‌های بیشتری کسب کنیم.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، مهران حاتمی پس از پیروزی تیم ملی برابر اردن اظهار کرد: خوشحالم که با تلاش تیم در سه بازی مرحله گروهی برنده شدیم و به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعدی شدیم. مرحله بعدی هم احتمالا با لبنان بازی خواهیم کرد که میزبان مسابقات است و امیدوارم با پیروزی در این مسابقه به جمع چهار تیم برتر رقابت‌ها برسیم.
او در پاسخ به این سوال که ارزیابی اش از مرحله نخست چیست، گفت: به نظر من این مسابقات خیلی برای تیم خوب بود که رفته رفته آمادگی اش را بیشتر کند. به خصوص اینکه حدادی دیرتر به ما اضافه شده و این رقابت‌ها فرصت خوبی شد تا تیم با او هماهنگ شود. این سه دیدار آمادگی ما را بیشتر کرد و قطعا حالا برای دیدارهای بعدی شرایط بهتری خواهیم داشت.
سرمربی تیم ملی بسکتبال در پاسخ به این سوال که دو روز استراحت تیم را از شرایط مسابقه دور نمی‌کند، بیان کرد: برای تیم ملی فرقی ندارد چون بازیکنان ما با انگیزه هستند و حتی روز مسابقه هم تمرین می‌کنند که این نشان می‌دهد چقدر با تعصب هستند. با این حال ما می‌توانیم در این دو روز سیستم هایمان را مرور کنیم و بهتر شویم.
حاتمی درباره دیدار با لبنان هم تصریح کرد: بازی با لبنان مسابقه متفاوت ما خواهد بود. لبنان تیم خوبی است، بازیکن آمریکایی دارد و از حمایت چند هزار هوادارش استفاده می‌کند. ما تلاشمان را می‌کنیم که با قدرت به میدان برویم و نتیجه لازم را کسب کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی