[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۸۵
  • دوره جدید

پروژه‌های ۲۰ همتی شهرداری شیراز افتتاح می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

شهردار کلان‌شهر شیراز گفت: در سفر قریب‌الوقوع ریاست‌جمهوری، شاهد افتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۲۰هزار میلیارد تومان پروژه خواهیم بود که این حجم پروژه در سنوات مختلف بی‌سابقه است. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، محمدحسن اسدی در دیدار مردمی با هدف طرح پیوند تکریم ارباب رجوع و در راستای نهضت پاسخ‌گویی با اهالی و اصحاب مسجد فاطمه الزهرا(س) مجتمع رضوان با بیان اینکه ما بیشتر شنونده هستیم تا مسائل شما را شنیده و آنها را حل کنیم، اظهار کرد: امروز مدیریت شهری با تمام توان در خدمت مردم است و با کار و تلاش شبانه‌روزی و خدمتگزاری به شهروندان، به دنبال ایجاد امیدآفرینی است.
او با بیان اینکه در هیچ زمانی در طول دوران شهرداری شیراز همانند مدیریت فعلی شهری، این حجم پروژه خرد، متوسط و کلان از نظر تعدد و ارزش ریالی به‌طور هم‌زمان در حال اجرا نبوده است، گفت: بودجه شهرداری در سال ۱۴۰۲ به مبلغ ۲۳هزار و ۵۰۰میلیارد تومان رسیده است که طی ۲ سال گذشته این بودجه رشد ۴۰۰درصدی داشته است.
این مقام ارشد مدیریت شهری شیراز عنوان کرد: بیش از دوهزار پروژه کوچک و بزرگ به‌صورت هم‌زمان در شهر شیراز در حال اجراست.
اسدی با بیان اینکه عملیات اجرایی خطوط ۲ و ۳ مترو به‌طور هم‌زمان در حال انجام است، گفت: عملیات اجرایی خط ۴ در سفر ریاست‌جمهوری و اتصال خط ۱ به ۴ را در سفر ریاست‌جمهوری را آغاز می‌کنیم.
او با بیان اینکه امروز در شهر شیراز ۳ بزرگ‌راه سپهبد شهید سلیمانی، سردار شهید استوار و بزرگ‌راه ۵۵ متری مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به طور هم‌زمان در حال احداث و اجراست، عنوان کرد: سعی ما بر این است که تا پایان سال آنها را به بهره‌برداری و افتتاح برسانیم.
شهردار کلان‌شهر شیراز با بیان اینکه در سفر قریب‌الوقوع ریاست‌جمهوری شاهد افتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۲۰هزار میلیارد تومان پروژه خواهیم بود، گفت: این حجم پروژه در سنوات مختلف بی‌سابقه است.
اسدی با تصریح بر ارتباطات ارزنده بین شهرداری شیراز، مدیریت استانی و سایر دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسانی بیان کرد: با وحدت رویه در خدمت مردم و شهروندان کلان‌شهر شیراز هستیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی