[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۸۴
  • دوره جدید

فاطمه رمضانی، قهرمان مسابقات آسیایی پتانک: ورزشکاران پیوند اعضا نیاز به حمایت مالی و معنوی دارند، روزنامه شیراز نوین

مراسم استقبال از فاطمه رمضانی، قهرمان مسابقات آسیایی پتانک با حضور جمع کثیری از علاقه‌مندان، ورزشکاران، خانواده ورزشکاران، هاشم پور، مسئول هیئت بیماران خاص و پیوند اعضا و خانم خواست‌خدایی، مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان در فرودگاه شهید دستغب شیراز برگزار شد.
به گزارش شیرازنوین، فاطمه رمضانی در بدو ورود به فرودگاه، در گفت‌وگویی با اصحاب رسانه ضمن ابراز خوشحالی از حضور علاقه‌مندان و مسئولان و خانواده و همچنین ورزشکاران در جهت استقبال از این ورزشکار ابراز داشت: ضمن تشکر از شما و عزیزان رسانه باید عرض کنم بهتر از این برایم نبود؛ قهرمانی در مسابقات یک طرف، اما این استقبال و دیدن ورزشکاران و خانواده و مسئولان برایم بسیار شگفت‌انگیز و بسیار مسرت‌بخش بود و خستگی تمرینات اردوها و مسابقات با دیدن این عزیزان در این مراسم استقبال از تنم به در شد.
فاطمه رمضانی، دارنده دو مدال طال از مسابقات آسیایی تایلند افزود: از آقای هاشم پور که زحمات بسیاری در جهت تأمین شرایط مالی برای ورزشکاران کشیدند تشکر  می‌کنم و باید بگویم سطح مسابقات آسیایی بسیار بالا بود. کشور تایلند مهد ورزش پتانک است و ورزشکاران بسیار خوب و شایسته‌ای در این دوره از مسابقات شرکت کرده بودند که من سعی کردم با تلاش بسیار و استفاده از دانش مربیان، بتوانم برای میهنم کسب افتخار کنم؛ خوشبختانه در این مسابقات صاحب 2 مدال طلا شدم. رمضانی در بخش دیگری از صحبت‌های خود از مسئولان خواست حمایت‌های خود را از بُعد مالی و معنوی از ورزشکاران هیئت بیماری‌های خاص و پیوند اعضا دریغ نکنند.
به گزارش شیرازنوین، تیم ملی ایران در این رقابت‌ها ۷ مدال طلا و ۴ برنز کسب کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی