[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

مهابادی : در ماهشهر کمترین استحقاق ما مساوی بود، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین : چند روز پس از پایان لیگ دسته دوم در فصل 96-95 که به صعود باشگاه برق جدید فارس به لیگ دسته اول فوتبال ایران انجامید، بازیکن و سرمربی سابق فجرسپاسی هدایت این تیم را برعهده گرفت و جانشین وحید رضایی شد. داوود مهابادی مجبور بود تیمش را با مهره های کم نام و نشان (نسبت به سایر تیم ها) ببندد و این یعنی یک کار دشوار برای او در این تیم نوپا. با این حال تیم مهابادی فصل را از نظر فنی بد آغاز نکرده اما از نظر نتیجه چنگی به دل نمی زند. آنها در زمین ملوان بندرانزلی با ارائه یک بازی پایاپای با یک گل شکست خوردند. سپس در شیراز تیم بحران زده و کم توان راه آهن را با یک گل و به زحمت شکست دادند(تیمی که در هفته های اول و سوم با نتایجی سنگین مغلوب نمایندگان ماهشهر و کرمان شد) و موقتاً به نیمه بالای جدول صعود کردند. اما یکشنبه شب در گرمای ماهشهر و در دیداری که با مشکلات زیادی برای این تیم همراه بود در آخرین دقایق گلی را دریافت کردند که منجر به شکست شد. سرمربی نارنجی های جدید شیراز درباره شب ماهشهر توضیحاتی می دهد :
بازی چطور بود؟
بازی خوبی بود. یک بازی تاکتیکی بود و ما کم موقعیت به تیم حریف دادیم و خودمان هم موقعیت هایی برای گلزنی داشتیم. با توجه به اینکه گرما و رطوبت به شدت بالا بود و در نیمه دوم که بازی رفت زیر نور، ما واقعاً دچار مشکلِ دید شدیم! من خودم توپ هایی که بالای ارتفاع 5-6 متر می رفت را نمی دیدم! چون این ها آمده اند یک کاری کرده اند که سه نورافکن با ارتفاع 10 تا 15 متر گذاشته اند وسط زمین. آن 4 نورافکن کنار زمین نور کمی دارد و کافی نیست و برای همین از وسط زمین این ها را گذاشته اند و طوری است که من به کمک داور گفتم شما خودتان بازی را می بینید؟ که گفت بعضی وقت ها نمی بینم و چشمم اذیت می شود. ما به این شرایط معترض بودیم. موضوع دوم این بود که داور دقیقه 70 بازیکن زمین را از زمین اخراج کرد. کادر فنی آنها به زمین ریخت و شروع کرد به شلوغ بازی و کارهایی کردند که داور کارت قرمز را برگرداند و تبدیل به کارت زرد کرد! اصلاً جو را متشنج کردند و از این لحظه به بعد و با شعار تماشاگران که می گفتند «وای به حال داور، اگر ماهشهر ببازه» سوت داور به سمت آنها برگشت. یعنی هر حرکتی می کردیم خطا پشت محوطه برای آنها می گرفتند. اصلاً نمی دانید چه وضعیتی بود و دقیقه 90 هم با همین ضربات ایستگاهی گل خوردیم.
یک فیلم نه‌چندان واضح از این گل به دست ما رسیده. ظاهراً از زاویه بعیدی توپ وارد دروازه شده!
به نظر خودم که به دروازه بانمان هم گفتم، اصلاً انتظار نداشتم این توپ گل شود. به من گفت اصلاً توپ را ندیدم. یعنی زاویه نور آنقدر بد بود که می گفت توپ را ندیده و توپ وقتی به یک متری او رسیده آن را دیده و نمی توانسته کاری کند.
و حیف شد این امتیازی که در آخرین دقیقه از دستتان پرید.
بله واقعاً حیف شد. یک توپ به تیر دروازه آنها زدیم و موقعیت هایی داشتیم. آنها کاملاً به لحاظ تاکتیکی در اختیار ما بودند. با اینکه میزبان بودند اما موقعیت آنچنانی روی دروازه ما نداشتند. از لحاظ روحی با توجه به پیروزی های پرگلی که قبلاً داشتند آماده بودند اما ما از روند بازی مان و عملکرد بازیکنانمان نسبت به هفته قبل رضایت بیشتری داریم. کمترین استحقاق ما مساوی بود. روند بازی ما نشان داد که داریم در قالب تاکتیکی خود فرو می رویم و امیدواریم در بازی های آینده بازی خوبمان با نتیجه خوب هم همراه شود. 
زمین چطور بود؟ از حافظیه که بهتر بوده!
کیفیت زمین ماهشهر خوب بود. 
هفته گذشته که در حافظیه بازی کردید خیلی مشکل داشتید؟ 
ما در زمین حافظیه مشکل داریم. زحمت زیادی کشیدند که به همین جا برسد، اما نیاز دارد بهتر شود. چون بازیکنان ما وقتی پاس های بد می دادند و به آنها می گفتم چرا می گفتند توپ بلند می شود. اما در نیمه دوم مقابل راه آهن کمی عادت کرده بودند و بهتر شدند. بهرحال همین زمین را فعلاً داریم و دستشان هم درد نکند.
بهاروندی در این بازی به میدان رفت؟
بله مشکل او حل شد و بازی کرد اما وحید شاکر مصدوم بود و بازی نکرد. مجید جلالی فر (بازیکن فصل گذشته فجر) هم تازه به جمع ما اضافه شده و هنوز کارتش صادر نشده و در بازی های آینده از او استفاده خواهیم کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی