[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۹۱
  • دوره جدید

فرار زاهدی از برزخ، روزنامه شیراز نوین

شهاب زاهدی پس از انتظاری طولانی، سرانجام توانست اولین گل خود را با پیراهن پرسپولیس بزند. به گزارش فوتبال 360، صدر جدول لیگ برتر دوباره به پرسپولیس رسید. تراکتور و استقلال در روزهای گذشته، صدرنشین موقت لیگ بودند و پرسپولیس با شکست گل‌گهر، دوباره توانست به رده نخست برسد. برد پرسپولیس در این هفته به صحنه‌های جنجالی داوری هم گره خورد و حاشیه‌های زیادی ایجاد کرد. نکته مهم برای سرخ‌پوشان اما، زننده تک‌گل این تیم بود؛ شهاب زاهدی، سرانجام توانست با پیراهن پرسپولیس گل بزند.
شهاب زاهدی در هر 6 بازی گذشته پرسپولیس در این فصل، برای این تیم به میدان رفت، اما نتوانسته بود گلی بزند. او هفته اول تا سوم، مهاجم ثابت پرسپولیس بود؛ نمایش‌های نسبتاً ضعیف در خط حمله و آمار گلزنی نه چندان خوب پرسپولیسی‌ها، باعث شد او از هفته چهارم روی نیمکت برود. در بازی با فولاد، زاهدی به‌عنوان بازیکن ذخیره به زمین رفت و پاس گل دوم تیمش را داد. در بازی با النصر در لیگ قهرمانان آسیا هم، زاهدی روی نیمکت نشست، ولی مصدومیت مهدی ترابی، باعث شد خیلی زود وارد مسابقه شود. غیبت ترابی مقابل الدحیل و گل‌گهر، زاهدی را در ترکیب اصلی پرسپولیس نگه داشت؛ او بازی با الدحیل با وجود بازی خوب تیمش، نتوانست در گلزنی یا گل‌سازی موفق باشد. با توجه به بهبود نسبی مهدی ترابی و وحید امیری، بازی با گل‌گهر آخرین فرصت زاهدی در ترکیب اصلی پرسپولیس محسوب می‌شد؛ فرصتی که او به خوبی از آن استفاده کرد و با زدن تک‌گل تیمش، موفق شد سه امتیاز حساس مسابقه را به پرسپولیس هدیه دهد.
انتظار زاهدی برای گلزنی با پیراهن پرسپولیس، فقط به هفته‌های اخیر محدود نمی‌شد؛ زاهدی محصول آکادمی باشگاه پرسپولیس است و از سن 21 سالگی، سابقه بازی با پیراهن این تیم را دارد. 9 سال قبل یعنی زمان برگزاری لیگ چهاردهم، زاهدی در لیگ برتر و جام حذفی برای پرسپولیس بازی کرد و گلی نزد. دو فصل بعد، برانکو ایوانکوویچ تصمیم گرفت در بازی جام حذفی مقابل قشقایی به زاهدی فرصت بازی بدهد؛ زاهدی در آن مسابقه گل نزد و با هدر دادن ضربه پنالتی خود، یکی از عوامل شکست پرسپولیس بود. دوره اول حضور زاهدی در پرسپولیس، همان فصل به پایان رسید؛ او امید زیادی داشت در بازگشت، بتواند طلسم گل نزدنش با پیراهن سرخ را بشکند. زاهدی در بازی‌های دوستانه، عملکرد خوبی داشت، اما در بازی‌های رسمی، مجبور شد چند ماه و 7 مسابقه، برای گلزنی صبر کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی