[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۲
  • دوره جدید

تساوی در گام آخر ایران باز هم نباخت، روزنامه شیراز نوین

ملی پوشان ایران در آخرین دیدار خود در مقدماتی جام جهانی نتوانستند به پیروزی برساند و در حالی که چیزی تا پایان بازی نمانده بود گل دوم را پذیرفتند و بازی را با تساوی به پایان رساندند. 
دیدار پرهیجان تیم های ملی ایران و سوریه با تساوی دو بر دو به پایان رسید، دیداری که ابتدا سوری ها از ایران پیش افتادند و سپس بازیکنان ایران توانستند با دو گل از حریف خود پیش بیفتند اما در حالی بازی در وقت های اضافه به سر می برد، سوری ها دومین گل خود را به ثمر رساندند، گلی که آنها را راهی بازی پلی آف کرد.
داور: ساتو ریوجی- کمک ها: ساگارا تورو، یامائوچی هیروشی
تیم ملی ایران: علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، محمد انصاری(57 عزت الله پورقاز)، میلاد محمدی، رامین رضاییان، احسان حاج صفی، علی کریمی(روزبه چشمی 46)، اشکان دژاگه، علیرضا جهانبخش(وحید امیری 76)، مهدی طارمی و سردار آزمون . سرمربی: کارلوس کی روش
 تیم ملی سوریه: ابراهیم عالمه، موید عجان، احمد الصالح، هادی المعمری، علا الشبلی، ناصر حاج محمد، زاهر میدانی(67 ماردک ماردکیان)، فراس الخطیب(59 حمید میدو)، محمود المواس(80 یوسف کالفا)، عمرالخریبین، عمر السومه. سرمربی: ایمن الحکیم
 اخطار: احسان حاج صفی (45+1) - مهدی طارمی(85) از ایران
 شرح گل ها:  ایران 0 سوریه 1 (دقیقه 13، ناصر حاج محمد): در حالی که سوری ها در یکی دو ضد حمله خود نیز خطرناک نشان داده بودند در این دقیقه موفق شدند زهر خود را بریزند، ضربه ایستگاهی این تیم را عمر السومه به سوی دروازه ایران است اما بیرانوند با واکنش خود مانع از باز شدن دروازه شد تا اینکه در ضربه ریباند اتفاقی که نباید، افتاد و ضربه ریباند بازیکن سوری دروازه ایران را از فاصله ای بسیار نزدیک باز کرد.
ایران 1 سوریه 1 (دقیقه 45، سردار آزمون) : ارسال زیبای دژاگه از روی نقطه کرنر با ضربه سر یکی از بازیکنان ایران تیرک دروازه سوری ها را به لرزه درآورد و در توپ برگشتی سردار آزمون موفق شد با جاگیری مناسب خود و یک ضربه با سینه توپ را وارد دروازه حریف کند.
ایران 2 سوریه 1 (دقیقه 64، سردار آزمون) : پرتاب بلند اوت توسط حاج صفی در محوطه جریمه روی سر طارمی فرود آمد و او نیز با پشت سر به توپ ضربه زد، ضربه ای که جلوی پای آزمون افتاد و او نیز با ضربه ای به موقع توپ را به سوی دروازه سوریه فرستاد که با دفع ناقص دروازه بان این تیم وارد دروازه حریف ایران شد.
 ایران 2 سوریه 2 (دقیقه 2+90، عمر السومه): مهاجم زهردار سوری ها در آخرین دقایق بازی توانست امید را به این تیم بازگرداند، او با تیزهوشی بالای خود توانست از معدود موقعیت خود در نیمه دوم استفاده کند و توپ را درون دروازه ایران بفرستد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی