[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۰۸۹
  • دوره جدید

بازدید معاون وزارت نیرو و مدیرکل دفتر بازرسی آبفا کشور از مرکز تله‌‌متری آبفا شیراز، روزنامه شیراز نوین

هم‌زمان با دور دوم سفر ریاست‌جمهوری به استان فارس، معاون سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزارت نیرو و مدیرکل دفتر بازرسی شرکت مهندسی آبفا کشور، از مرکز هوشمند تله‌متری شرکت آب و فاضلاب شیراز بازدید داشتند. این بازدید با حضور محمد رسولی امین مشاور مدیرعامل و مدیرکل دفتر بازرسی و پاسخ‌گویی به شکایات شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به همراه مریم کارگر نجفی معاون سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزارت نیرو، محمد محمدزاده مدیرکل دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد وزارت نیرو و نیز بهمن بهروزی مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت آب و فاضلاب شیراز انجام شد. مریم کارگر نجفی، معاون سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزارت نیرو ضمن قدردانی از عملکرد آبفا شیراز گفت: تأمین آب شرب پایدار امری مهم است که در مجموعه آبفای شیراز شاهد تلاش‌های مؤثری برای تحقق این مهم هستیم.
محمد رسولی امین، نماینده تام‌الاختیار شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سفرهای استانی دولت، با ابراز رضایت از سیستم هوشمند کنترل تأسیسات آب آبفای شیراز گفت: در حوزه تله‌متری شرکت‌های آبفای شیراز، تهران و مشهد پیشتاز هستند؛ اقدامات مانیتورینگ شبکه توزیع شرکت آب و فاضلاب شیراز قابل ‌توجه و در نوع ‌خود بی‌نظیر است.
مدیرعامل آبفای شیراز نیز با ارائه گزارشی، وضعیت آب‌رسانی به شیراز و روستاهای الحاقی را شرح داد و افزود: وضعیت آب شیراز را مدام رصد می‌کنیم. در مجموعه آبفای شیراز، همواره تأمین آب شرب پایدار برای مشترکان از دغدغه‌ها و اولویت کارکنان بوده و تلاش شده است علی‌رغم تمام محدودیت‌ها، این مهم به نتیجه برسد.
گفتنی است در این بازدید سامانه داشبورد اطلاعات مکانی و ماژول نمایش موقعیت مکانی تماس‌های گرفته شده با مرکز 122 مورد استقبال معاون وزیر نیرو قرار گرفت و با توجه به کاربردی بودن این ماژول، پیشنهاد پیاده‌سازی مشابه این سامانه در تمامی شرکت‌های آب و فاضلاب کشور ارائه شد.
پس از مرکز کنترل تله‌متری، موزه زنده‌یاد نمازی، سیستم پایش تصویری و مجموعه اقدامات حوزه فناوری اطلاعات آبفا شیراز مورد بازدید و بررسی قرار گرفت و سپس در محل میز خدمت پاسخ‌گوی سؤالات و درخواست‌های مردمی شدند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی