[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین 
امروز را به خواب و استراحت اختصاص دهید. از روزهای آینده، فشار کاری شما زیاد خواهند شد. پس برای اینکه قوای کافی داشته باشید، امروز و فردا را بخوابید. خواب‌هایی که می‌بینید، می‌تواند نشانه‌هایی از آینده شما داشته باشند. برای یافتن آرامش باید بیشتر به خودتان بها دهید. به عشقتان بگوید برای اینکه بتوانید راه خود را پیدا کنید، به تنهایی نیاز دارید تا از دستتان دلخور نشود.

اردیبهشت
امروز احتمالاً کمی عصبی و کلافه هستید و ممکن است هر مسئله‌ای، اعصابتان را به هم بریزد. احساس می‌کنید همه کارهای شما با رقابت دیگران همراه شده است؛ اما همه را با یک چوب نزنید. این مسئله نگرانتان کرده و تصور می‌کنید چطور می‌توانید اهداف کاری خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. همکاری گزینه خوبی برای امروز شما نیست. اما برعکس، در جمع بودن می‌تواند تا اندازه‌ای از انرژی‌های منفی شما بکاهد.    

خرداد 
دوست دارید در کار خود بهترین باشید. برای این مسئله نباید به دنبال معجزه باشید. باید تلاش کنید. باید چشمانتان را باز کنید و از دیگران کمک بگیرید. اینکه کار خود را عوض کنید یا موقعیت کنونی خود را تغییر دهید، می‌تواند در این مسیر به شما کمک کند. حتی تغییر روش کاری هم اثرات سازنده‌ای دارد. احتمال دارد در محیط کار عاشق یکی از همکاران بشوید. همین مسئله کمک می‌کند همه تلاشتان را بکنید تا در محل کار، کار و لذت را با هم یکی کنید و با اشتیاق بیشتری به امور و وظایف شغلی خود برسید.

تیر
از مکان‌های تنگ و تاریک می‌ترسید و به اصطلاح، تنگناترسی دارید؟ اگر قصد سفر دارید، مکان‌هایی را انتخاب کنید که این مشخصات را نداشته باشند. شاید برای یک مأموریت کاری مجبور به سفر باشید. هر چه هست، همه تلاشتان را بکنید که کار و سفر برایتان لذت‌بخش باشد و بیهوده با افکار منفی خودتان را آزار ندهید. به سفر و هیجان و تفریح و خوشی فکر کنید که در روزهای آینده در خدمت شما خواهند بود. 

مرداد 
امروز با برنامه‌ریزی درست دارایی مالی و وقت خود، می‌توانید روزهای بسیار خوبی در آینده نزدیک برای خود بسازید. به طور مثال، سرمایه‌گذاری درست در یک پروژه یا تغییر شغل یا به عهده گرفتن کارهای هنری مواردی هستند که می‌توانند در اوضاع مالی زندگی شما تغییر ایجا کنند. در کنار همه اینها، به سفر و استراحت هم فکر کنید. وقتی ذهنتان باز باشد، ناخواسته پول را به سمت خود جذب خواهید کرد. اگر می‌خواهید بیشتر به کارهای شخصی برسید، این مسئله را با عشقتان در میان بگذارید و بخواهید امروز شما را درک کند و تنهایتان بگذارد. 

شهریور 
امروز احساس می‌کنید با دیگران خیلی تفاهم ندارید و همه رفتارهای آنها برایتان سوال ایجاد می‌کند. همین مسئله موجب می‌شود در پشت رفتارها و حرف‌های آنها مخفی شوید و نه نظری بدهید نه کار ویژه‌ای انجام دهید. اما اینکه راستای فکری شما با بقیه فرق داشته باشد، به این مفهوم نیست که آنها یا شما بد هستید. پس گوشه عزلت نگیرید و با دید مثبت، برای آخر هفته برنامه‌ریزی کنید. اگر هم مسائل شخصی برایتان خیلی مهم‌تر است، با عشقتان حرف بزنید تا احساسات امروز شما را درک کند.   

مهر 
امروز بیشتر به خودتان بها دهید و همانند شاهزاده با خود رفتار کنید. حتی در ذهن خود نیز افکارتان را سامان دهید. یک روند تغییر مثبت در روزهای آینده در انتظار شما است. احتمال اینکه در آخر هفته به سفر بروید، زیاد است. امروز بیش از همیشه با عشقتان مهربان خواهید بود و با درک بسیار خوبی که از او دارید، می‌توانید حس‌های مثبتی به او منتقل کنید. این مسئله کمک می‌کند تا میزان درک و توجه میان شما بیشتر شود و روزهای خوبی برای خود رقم بزنید.

آبان 
از خلاقیت و استعداد هنری که در وجود شما هست، برای وصف توانایی‌های خود استفاده کنید. برای اینکه از همه توان خود بهره بگیرید، اعتماد به نفس کامل داشته باشید و با صدای بلند، ایده‌هایتان را بیان کنید یا آنها را یادداشت کنید تا در فرصت مناسب، به مرحله اجرا در بیایند. با عشقتان برای سفر برنامه بریزید یا در کنار هم، خاطره‌هایی خلق کنید که تاکنون نداشته‌اید. اگر مجرد هستید، به دنبال فردی باشید که بیشتر با روحیات شما تناسب دارد و با هر کسی طرح دوستی نریزید. 

آذر
امروز زمان تغییر و نوسازی است. به فکر ترمیم و تصحیح و تغییر وضعیت موجود باشید. امروز بیشتر به وجود خود بها دهید. غذاهای خوب میل کنید. حمام آب گرم بگیرید، ماساژ بروید یا یوگا کنید. همه کارهایی که می‌تواند موجب آسایش بیشتر روح شما بشود را انجام دهید و اصلاً به خودتان بد نگذرانید.  

دی 
در مورد خواسته‌ها، اهداف و افکار خود با صدای بلند حرف بزنید. این مسئله کمک می‌کند دیگران هم به شما کمک کنند تا بتوانید افکار خود را پرورش دهید و فانتزی‌های خود را به واقعیت بیشتر نزدیک کنید. این را همیشه در خاطر داشته باشید، تصمیماتی که دسته‌جمعی گرفته می‌شوند، همیشه نتیجه بهتری دارند. از بحث کردن با افراد مخالف دست بردارید؛ آنها فقط وقت شما را می‌گیرند و زمانتان را هدر می‌دهند. 

بهمن
باز هم مسائل پولی همه ذهنتان را پر کرده است. دائم به دنبال راهی برای افزایش درآمدتان هستید. اول از همه باید اعتماد به نفس داشته باشید تا استعدادهایتان را کشف کنید. سپس به واسطه آنها، راه‌های جدیدی برای کسب درآمد بیشتر پیدا کنید. ورزش و تغذیه درست را در دستور کار خود قرار دهید. باید از فضای استرس و ناراحتی دور باشید. برای این منظور، به رابطه عاشقانه‌تان هیجان زیاد بدهید.

اسفند
امروز مجبور نیسیتد برای جلب توجه دیگران تلاش کنید. اگر برخی از افراد خیلی هم‌فاز شما نبودند، مهم نیست؛ مهم این است که خودتان از کارهای خود راضی باشید. برای اینکه آرزوها و اهدافتان رابرآورده کنید، اعتماد به نفس داشته باشید. ورزش کنید و به خوردن خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های سالم روی بیاورید. ذهنتان مملو از ایده‌های خوب است، آنها را با صدای بلند بیان کنید. همه اطرافیان در انتظار طرح‌هایتان هستند، فقط باید خودتان را باور داشته باشید. اگر مجرد هستید، از امروز تا چند هفته دیگر با فرد موردعلاقه‌تان آشنا خواهید شد و یک رابطه دوطرفه بسیار خوب را آغاز خواهید کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی