[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۰۸۵
  • دوره جدید

شروع هفتمین دوره پلکانی کاهش عوارض با ۱۶ درصد تخفیف، روزنامه شیراز نوین

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز گفت: طرح پلکانی کاهش عوارض ۱۶ درصدی شهرداری شیراز از دوشنبه ۸ آبان‌ماه تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه ۷ آذر‌ماه سال جاری آغاز شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، حمیدرضا اسماعیلی اعلام کرد: طرح پلکانی کاهش عوارض ۱۶ درصدی شهرداری شیراز از دوشنبه ۸ آبان‌ماه تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه ۷ آذر‌ماه سال جاری آغاز شده است.
او بیان کرد: تخفیفات در این طرح تا پایان سال جاری به صورت پلکانی کاهش پیدا می‌کند و این فرصت تنها برای کسانی است که به صورت نقدی عوارض شغلی، ساختمانی و بهای خدمات شهرداری (شغلی و پسماند) خود را پرداخت کنند.
معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز همچنین یادآور شد: مؤدیانی که تاکنون‌ نسبت به پرداخت نقدی عوارض ساختمانی و بهای خدمات شهرداری (شغلی و پسماند) خود اقدام نکرده‌اند، می‌توانند برابر مصوبه شورای اسلامی شهر شیراز تا پایان روز سه‌شنبه ۷ آذر‌ماه، از فرصت ایجاد شده استفاده کنند.
اسماعیلی عنوان کرد: همچنین شهروندان گرامی می‌توانند برای اطلاع بیشتر از دوره‌های این طرح و نحوه پرداخت آنها به درگاه الکترونیکی شهرداری شیراز shiraz.ir مراجعه کنند.
بنا به اظهار معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز، مالکین محترم نیز می‌توانند برای پرداخت عوارض نوسازی ملک خود، هم با مراجعه به مناطق یازده‌گانه شهرداری و هم با ورود به سامانه خدمات اینترنتی یکپارچه شهرسازی شهرداری شیراز به نشانی eshahr.shiraz.ir و همچنین با ورود به درگاه خدمات هوشمند سرو شیراز به نشانی sarv.shiraz.ir نسبت به پرداخت عوارض خود اقدام کنند‌.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی