[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۰۸۴
  • دوره جدید

تکلیف انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران روشن شد، روزنامه شیراز نوین

مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده‌ نوبت سوم انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، در خانه هنرمندان ایران برگزار شد.
به گزارش تسنیم، مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده‌ نوبت سوم انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، در خانه‌ هنرمندان ایران با شرکت بی‌سابقه اعضای رسمی انجمن برگزار شد. این در حالی بود که نوبت‌های اول و دوم مجمع به حد نصاب قانونی جهت برگزاری انتخابات هیئت مدیره نرسیده بود. در این مجمع صنفی که به ریاست امرالله فرهادی برگزار شد، نامزدهای هیئت‌مدیره و بازرس هرکدام معرفی کوتاهی از خود داشتند و در نهایت تعداد 541 برگه تعرفه رأی به صندوق ریخته شد که در ادوار مختلف مجامع این انجمن صنفی رکوردی بی‌سابقه محسوب می‌شود.
در نهایت پس از شمارش آرا زیر نظر نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بهرام کلهرنیا با 421 رأی، سعید باباوند با 321 رأی، عادل صدرممتاز با 295 رأی، حامد بیدی با 259 رأی، محمدرضا خاکساری با 257 رأی، نواب قزلباش با 257 رأی و بهداد صالحی با 253 رأی به عنوان اعضای دهمین هیئت مدیره انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران انتخاب شدند.
همچنین حسین نوروزی با 188 رأی به عنوان بازرس اصلی، علیرضا وکیلی ورجوی و میلاد قلیچ به عنوان اعضای علی‌البدل هیئت مدیره و امیرسعید قالیچیها به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.
انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران در سال 1376 توسط مرتضی ممیز، قباد شیوا، ابراهیم حقیقی و ایرج میرزاعلیخانی فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است و تاکنون 9 دوره هیئت مدیره را پشت سر گذاشته است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی