[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۰۸۹
  • دوره جدید

معاون استاندار فارس: مردم‌گرایی، مهم‌ترین صفت بارز دولت سیزدهم است، روزنامه شیراز نوین

به گزارش ایرنا، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: مهم‌ترین صفت بارز و مشخص دولت سیزدهم، مردم‌گرایی و ارتباط با مردم است.
اسماعیل قزل‌سفلی روز چهارشنبه در جمع فرمانداران استان در شیراز افزود: دولت سیزدهم دولتی در میدان است و با گروه‌های مختلف مردم ارتباط برقرار می‌کند و به سؤالات مردم پاسخ می‌دهد.
وی ادامه داد: در چند ماه اخیر که توفیق خدمت در این سنگر را پیدا کردیم، آنچه احساس می‌کنم در این استان و همچنین کشور کمتر به آن توجه شده، از سوی دولتمردان در سطوح مختلف تبیین و تکرار گفتمان دولت است؛ اینکه شعارهای دولت سیزدهم چیست و دولت بر چه محورهایی تمرکز دارد.
او اظهار کرد: باید در این زمینه به‌گونه‌ای اقدام کنیم که گفتمان دولت به یک گفتمان و ادبیات قالب تبدیل شود. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: توجه به نیازهای اولویت‌دار مردم به ویژه محرومان و مستضعفان و زمینه‌سازی برای استفاده از ظرفیت‌های مردمی برای پیشبرد کارها از دیگر ویژگی‌های دولت است و در یک کلام مردمی‌سازی کردن همه امور ضلع اصلی حرکت دولت سیزدهم محسوب می‌شود.
قزل‌سفلی افزود: ضلع بعدی گفتمان دولت مبارزه با فساد، شناسایی زمینه‌های فساد و تعارض منافع است و اقدام سریع و قاطع در مقابل فساد و بستن همه درهایی که ممکن است به فساد منتهی شود هم از مهم‌ترین گفتمان رایج دولت است. وی ضمن تأکید بر لزوم تلاش فرمانداران استان در جهت حل مشکلات مردم و حل مسائل مزمن شده شهرستان‌ها ادامه داد: برخی مسائل باعث درگیر شدن ذهن مردم می‌شود که رفع آن رضایتمندی قابل‌توجهی در مردم ایجاد می‌کند و باعث امیدآفرینی در مردم و افزایش مشارکت آنها در عرصه‌های مختلف از جمله انتخابات می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی