[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۱۴
  • دوره جدید

در هیچ دیداری از پیش بازنده نیستیم، روزنامه شیراز نوین

کاپیتان نماینده شیراز در لیگ برتر بسکتبال از عزم جدی بازیکنان این تیم برای رقابت با تیم‌های بزرگ خبر داد و در عین حال از بی‌توجهی مسئولان به این تیم گلایه کرد.
تیم بسکتبال لیموندیس شیراز در رقابت‌های این فصل لیگ برتر عملکرد قابل‌قبولی داشته و فعلاً در رتبه هشتم جدول قرار دارد.
به گزارش ایسنا، کاپیتان این تیم در این خصوص اظهار کرد: در بازی‌های گذشته با تیم‌های قدرتمند لیگ بازی کردیم و نمایش خوبی هم داشتیم؛ چه در خانه و چه بیرون از خانه تا لحظه آخر برای پیروزی جنگیدیم و برخی پیروزی‌ها را در آخرین لحظات از دست دادیم.
وحید اسلامی افزود: ما با تیم‌هایی مقابله می‌کنیم که از لحاظ امکانات و وضعیت مالی، قابل مقایسه با ما نیستند، اما بچه‌های ما با قلبشان وارد زمین می‌شوند و فارغ از هر نتیجه‌ای که رقم بخورد، آنها تمام تلاششان را می‌کنند. فکر می‌کنم در همین بازی اخیر هم فشار بازی‌های قبلی را حس می‌کردند، اما در نهایت توانستیم بازی با رعد پدافند را ببریم و وضعیتمان را در جدول بهبود ببخشیم.
بازیکن  ۳۳ ساله لیموندیس که سابقه بازی در تیم‌هایی چون دانشگاه آزاد، هفت الماس قزوین، شهرداری قزوین، مس رفسنجان و مس کرمان را در کارنامه دارد با اشاره به تلاش اعضای تیم لیموندیس برای نتیجه گیری در لیگ برتر گفت: اگر یک روز سر تمرین تیم ما حاضر شوید می‌بینید که بچه‌های ما چطور تمرین می‌کنند و زحمت می‌کشند؛ همه آنها جوان هستند و بعضاً ۱۸ یا ۱۹ سال سن دارند. من خودم از این نفرات یاد می‌گیرم و افتخار می‌کنم کاپیتان این تیم هستم؛ تیمی که با همه وجود برای سربلندی نام شیراز تلاش می‌کند. امیدوارم در دور برگشت مسابقات هم خیلی بهتر از این بازی کنیم و نتیجه بگیریم؛ باید صبور باشیم و به این بازیکنان جوان فرصت بدهیم.
او که اهل شهرستان زرند استان کرمان است در خصوص تفاوت‌های تیم‌داری در استان کرمان با استان فارس گفت: در کرمان باشگاه‌های صنعتی زیادی وجود دارند که خیلی هزینه می‌کنند، اما مردم این استان هم از مسئولانشان می‌خواهند؛ اگر تیمی در لیگ برتر نداشته باشند، می‌روند تحصن می‌کنند. اگر تیم قوی‌تری از تیم شهرشان ببینند به مدیریت معترض می‌شوند که چرا ما نباید چنین تیمی داشته باشیم! دلشان می‌خواهد تیم شهرشان قوی باشد و این‌گونه به این موضوع کمک می‌کنند. در استان فارس هم اگر حمایت مسئولان نباشد، کاری از پیش نمی‌رود؛ متأسفانه ما تاکنون به‌جز اعضای تیم خودمان و مسئول سالن، کسی را در سالن ندیده‌ایم و این برای ما جای تعجب دارد.
وحید اسلامی در خصوص بازی بعدی تیمش نیز عنوان کرد: ما باید در رفسنجان به مصاف مس این شهر برویم؛ یک باشگاه صنعتی که بودجه‌اش با تیمی مثل ما قابل مقایسه نیست و یک نبرد نابرابر محسوب می‌شود. آنها سال چهارم لیگ برترشان را پشت سر می‌گذارند و چندین بازیکن با کیفیت داخلی و خارجی به خدمت گرفته‌اند، اما این قول را می‌دهم که ما در هیچ دیداری از قبل بازنده نخواهیم بود.
گفتنی است، دیدار تیم‌های مس رفسنجان و لیموندیس شیراز از هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور، عصر امروز پنجشنبه در شهرستان رفسنجان استان کرمان برگزار خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی