[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

غلامی: دانشجوی ستاره‌دار سیاسی نداریم، روزنامه شیراز نوین

وزیر علوم معتقد است دانشجوی ستاره‌دار به معنایی که در افکار عمومی جا افتاده، وجود ندارد و مشکل بیشتر این دانشجویان نقص پرونده است.
منصور غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درخصوص اقدامات انجام‌شده در وزارت علوم برای حل مشکل دانشجویان ستاره‌دار گفت: عنوان «ستاره‌دار» به آن معنا که به افکار عمومی القا شده، در میان دانشجویان و متقاضیان مقاطع بالای دانشگاهی وجود ندارد؛ چراکه مشکل بیشتر این دانشجویان نقص پرونده است و مسئله تعداد بسیاری از این دانشجویان، با تلاش سازمان سنجش و دیگر مسئولان حل و فصل شده است.  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه در میان دانشجویان ستاره‌دار، اشخاصی با مشکل سیاسی یا گرایش و اقدامات سیاسی وجود ندارد، چراکه مسائل سیاسی در گزینش دانشجو مطرح نمی‌شود، ادامه داد: تعداد معدودی از این دست افراد باقی مانده‌اند که کار آن‌ها نیز در حال انجام است و به زودی اعلام خواهیم کرد که هیچ پرونده‌ای از داوطلبان ورود برای به دوره‌های بالاتر تحصیلات تکمیلی معطل نمانده است.
غلامی تأکید کرد: دانشجویانی که به دلایل مختلف از ادامه تحصیل بازمانده‌اند درخواست خود را به غیر از دانشگاه مربوطه به وزارت علوم نیز ارائه دهند تا مورد بررسی قرار بگیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی