[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

طرح ارتقای امنیت اجتماعی در رستم اجرا شد ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی رستم از اجرای موفقیت‌آمیز طرح ارتقای امنیت اجتماعی و کشف انواع کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و 74 میلیون ریال در آن شهرستان خبر داد.
سرهنگ بهزاد دهقانی  در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در راستای افزایش احساس امنیت عمومی و رفاه حال شهروندان، طرح ارتقای امنیت اجتماعی با محوریت پاک‌سازی نقاط آلوده با جدیت اجرا شد.
وی افزود: در این راستا مأموران ضمن توقیف 6 دستگاه خودروی سبک و سنگین، انواع کالای قاچاق از نوع یخچال، ماشین لباسشویی، ال‌سی‌دی، زغال و انواع خوراکی به ارزش یک میلیارد و 74 میلیون ریال را کشف کردند.
این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری 5 خرده‌فروش و کشف 770 گرم انواع مواد مخدر، تصریح کرد: در این طرح 4 سارق دستگیر و 3 دستگاه موتورسیکلت مسروقه نیز کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان رستم با بیان اینکه در اجرای این طرح 10 قاچاقچی کالا دستگیر و 6 دستگاه خودرو توقیف شد، اظهار کرد: متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شدند.
سرهنگ دهقانی ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس، از شهروندان خواست که در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی