[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۲
  • دوره جدید

قتل فجیع ۲کودک در صحنه خودکشی مادر مشهدی، روزنامه شیراز نوین

رکنا: مادر جوان در سناریویی هولناک در مشهد، اقدام به قتل فرزندانش کرد و سپس دست به خودکشی زد که در این ماجرا زنده ماند.
سال‌ها پیش دختر جوان مشهدی با پسر جوانی ازدواج کرد؛ اما پس از 9سال در حالی که صاحب یک دختر یک ساله به نام طاهره شده بود، به دلیل اعتیاد همسرش مجبور به جدایی از شوهرش شد.
راضیه 4سال به تنهایی و در کنار دخترش زندگی می‌کرد تا اینکه مرد 67ساله‌ای که همسرش فوت کرده بود، به خواستگاری راضیه رفت و زن جوان به این خواستگاری جواب مثبت داد.
زن جوان پس از مدتی، از شوهر دومش صاحب یک پسر به نام علیرضا شد و پس از 4سال زندگی با مرد 67ساله، اختلافات و مشکلات راضیه شروع شد؛ تا حدی که برای فرار از این مشکلات تصمیم به جدایی گرفت.
شوهر راضیه حاضر به جدایی از همسرش نبود و زن جوان در این مدت به دلیل اتفاقاتی که در زندگی‌اش افتاده بود، دچار فشار روحی و استرس شده بود که سناریوی هولناکی رقم خورد.
صبح امروز، مأموران کلانتری آبکوه مشهد در تماس زن جوانی، از ماجرای کشته شدن 2خواهرزاده‌اش و شرایط سخت خواهرش خبر داد.
خیلی زود تیمی از مأموران، پای در ساختمان شماره 38 در بولوار امام هادی(ع) گذاشتند و با جسد 2بچه روبرو شدند. این در حالی بود که راضیه غرق خون با مرگ دست و پنجه نرم می‌کرد.
خیلی زود راضیه به بیمارستان منتقل شد و تحقیقات فنی به دستور قاضی احمدی‌نژاد در اختیار تیمی از مأموران دایره جنایی پلیس آگاهی مشهد قرار گرفت.
کارآگاهان در گام نخست، خواهر راضیه که مأموران را باخبر کرده بود، هدف تحقیق قرار دادند و وی گفت: صبح وقتی از خواب بیدار شدم دیدم خواهرم مرضیه پیامکی به من داده که از من طلب حلالیت کرده است. نگران شدم و خیلی زود به خانه خواهرم آمدم که با جسد علیرضا و طاهره روبرو شدم. این در حالی بود که خواهرم نیز غرق خون با مرگ دست و پنجه نرم می‌کرد.
در ادامه، کارآگاهان به سراغ راضیه در بیمارستان رفتند. وی در تحقیقات ابتدایی، با توجه به اینکه در شرایط روحی و روانی سختی قرار داشت، ادعا کرد به دلیل ماجرای تلخی که در زندگی‌ام رخ داده بود، افسردگی گرفته بودم و تصمیم داشتم از شوهر دومم نیز جدا شوم، اما او مخالفت می‌کرد.
راضیه گفت: شوهرم در خانه نبود. شب با فرزندانم شام خوردیم و خوابیدیم تا اینکه ساعت یک بامداد بود که از خواب بیدار شدم. نمی‌دانم چه شد که تصمیم به قتل فرزندانم گرفتم. ابتدا دخترم طاهره را خفه کردم و سپس به سراغ فرزند دیگرم علیرضا رفتم و او را نیز با دستانم خفه کردم.
وی گفت: پس از مرگ فرزندانم تصمیم به خودکشی گرفتم تا به زندگی‌ام پایان دهم. با چاقو اقدام به خودزنی کردم که نمی‌دانم چرا پس از چند ضربه پشیمان شدم و به خواهرم پیامک دادم؛ تا اینکه صبح خواهرم به سراغم آمد و پلیس و امدادگران را باخبر کرد.
سرهنگ محمد بوستانی، رییس پلیس مشهد با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر ادعاهای زن جوان در اداره پلیس آگاهی مشهد تحت بررسی قرار دارد تا راز این جنایت هولناک و خانوادگی فاش شود.
بنا به این گزارش، قاضی احمدی‌نژاد در راستای این خبر اعلام کرد که زن جوان سابقه بیماری روانی نداشته و تحقیقات فنی ادامه دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی