[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۲
  • دوره جدید

حجازی: اگر نفت بازیکن جذب نکند شاید نمانم، روزنامه شیراز نوین

به نقل از ‌ایسنا، آتیلا حجازی، سرمربی جدید تیم فوتبال نفت تهران در نشست خبری قبل از بازی با سپیدرود رشت گفت‌: هم تیم ما، هم تیم سپیدرود تغییراتی در تیم‌هایمان داشته‌ایم. البته تغییرات ما نسبت به آن‌ها کمتر بوده است. شرایط دو تیم در جدول رده‌بندی اصلاً مناسب نیست. 
او ادامه‌ داد: مشکلات برای همه تیم‌ها وجود دارد و فقط مختص به تیم ما نیست. امیدوارم با مرتفع شدن مشکلات‌مان نتایج خوبی را در نیم فصل دوم کسب کنیم.
سرمربی جدید تیم فوتبال نفت تهران در پاسخ به این سوال که آیا قراردادش را با باشگاه نفت تهران امضا کرده است یا خیر بیان‌ کرد: من و کادر فنی قراردادمان را امضا کرده‌ایم. در مورد صدور کارت هم در حال‌ صحبت با سازمان لیگ فوتبال هستیم. اگر کارتم صادر شود روی نیمکت می‌نشینم و اگر این اتفاق رخ ندهد، از بالا به عنوان تماشاگر حاضر خواهم بود.
او همچنین در مورد تقابلش با روانخواه که او هم بازیکن استقلال بوده است، گفت‌: من و روانخواه با هم دوست هستیم. پدر من امید را به استقلال آورد، ولی متأسفانه با مصدومیتی که گریبانش را گرفت نتوانست به فوتبال خود ادامه‌ دهد. برای او در مربیگری آرزوی موفقیت می‌کنم.
حجازی ‌اضافه کرد: متأسفانه لیگ ما محدود شده است به استفاده از یکسری مربی خاص. کسانی که هر سال فقط نام تیم‌هایشان تغییر می‌کند. به نظر من به سختی می‌شود وارد این چرخه مربیان لیگ برتر شد. شاید این به خاطر بی‌اعتمادی مدیران است که به مربیان جوان دارند، ولی من فکر می‌کنم تیم‌هایی مثل پارس جنوبی جم یا نفت مسجد سلیمان با استخدام مهدی تارتار و محمود فکری ضرر نکرده‌اند. هم‌چنین مهدی پاشازاده در نساجی بسیار خوب کار کرده است. این‌ها نمونه‌هایی از مربیان جوان کشورمان هستند که امتحانشان را پس داده‌اند. البته من قصد جسارت به مربیان لیگ را ندارم و تمام آن‌ها از اساتید ما هستند، ولی امیدوارم هم در لیگ برتر و هم لیگ دسته یک به مربیان جوان هم اعتماد شود.
سرمربی جدید تیم فوتبال نفت تهران ‌اضافه کرد: من استنباطم بر این است که شایسته سالاری در انتخاب برخی از مربیان وجود ندارد و آن‌ها بر اساس روابط انتخاب می‌شوند. روابطی که نشان می‌دهد فوتبال ما در بحث استخدام مربی اصولی نیست. امیدوارم من اشتباه کرده باشم.
او در خصوص محرومیت نفت تهران برای جذب بازیکن گفت‌: من اگر به بازیکنان فعلی‌ام امیدوار نبودم، به هیچ عنوان این مسئولیت را قبول نمی‌کردم. صندلی مربیگری در لیگ برتر بسیار جذاب است، اما من از این قاعده مستثنی هستم. لیگ برتر، لیگ دسته یک و لیگ دو برایم فرقی ندارد و من بیش‌تر علاقه‌مندم کار کنم. ما یک کادر فنی کاملاً باانگیزه هستیم که دوست داریم در این تیم موفق شویم.
حجازی در ادامه‌ این نشست ‌اضافه کرد: یکی از قول‌هایی که ما گرفته‌ایم این است که بتوانیم در نیم فصل شش بازیکن را جذب کنیم، ولی اگر این اتفاق رخ ندهد شاید همکاری‌مان با باشگاه نفت تهران ادامه‌ پیدا نکند. امیدوارم بتوانیم این بازیکنان را جذب کنیم. در این چند روز فضای باشگاه نفت را مثبت دیدم.
او  در مورد شایعه رفتن عیسی آل کثیر به استقلال خاطرنشان کرد: من هم در اخبار غیررسمی این موضوع را شنیده‌ام، اما عیسی در حال‌ حاضر بازیکن تیم نفت است و با ما تمرین می‌کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی