[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

انتصاب چهار مدیر جدید در شهرداری شیراز، روزنامه شیراز نوین

مدیران مناطق ۴، ۶ و ۱۰ همچنین مدیرکل امور شهرسازی شهرداری شیراز منصوب شدند.
مهندس اسکندرپور، شهردار شیراز در احکامی جداگانه آقایان مهندس مهرجهانیان، مهندس اصغر سروی و محمدفاضل صارمی زاده را به ترتیب به عنوان مدیران مناطق 4، 6 و 10 منصوب کرد. همچنین مهندس جواد بهادری به عنوان مدیرکل امور شهرسازی منصوب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس اصغر سروی پیش تر، معاون فنی و شهرسازی منطقه 7 شهرداری بوده است که با حکم شهردار شیراز به سمت معاون «مدیر منطقه 6» منصوب شد. 
مهندس محمودرضا مهرجهانیان نیز که به سمت مدیر منطقه 4 منصوب شده است، پیش از این معاون فنی و شهرسازی همان منطقه بوده است.  همچنین محمدفاضل صارمی زاده به عنوان مدیر منطقه 10 شهرداری منصوب شده است که پیش تر کارشناس حوزه املاک شهرداری و شهردار اسبق منطقه تاریخی فرهنگی شیراز بوده است. حکم مدیرکلی امور شهرسازی شهرداری نیز از سوی شهردار شیراز به مهندس جواد بهادری اعطا شد که پیش‌تر مدیرعامل سازمان احیا و نوسازی بافت‌های  فرسوده بوده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس اسکندرپور شهردار شیراز، این تغییرات را با رویکرد افزایش شفافیت در امور و تزریق توان و اندیشه جدید به مجموعه شهرداری اِعمال کرده است. در این راستا در احکام مدیران جدید شهرداری شیراز آمده است که با اتکا به تخصص، توان و تجربه خود در راه پیشرفت و اعتلای شهر شیراز گام بردارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی