[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۳
  • دوره جدید

امسال ۱۹۴ واحد صنعتی در فارس راه‌اندازی شده است، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شركت شهرك‌های صنعتی استان فارس گفت: از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه، 194 واحد تولیدی و صنعتی در شهرك‌ها و نواحی صنعتی فارس به بهره‌برداری رسیده است.
به گزارش ایسنا منطقه‌ فارس، احد فتوحی در جمع خبرنگاران گفت: بهره‌برداری از این واحدهای صنعتی با سرمایه‌گذاری بیش از هزار و 430 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی انجام شده است.
او با بیان اینكه بهره‌برداری از این پروژه‌ها 1730 نفر اشتغال ایجاد كرده است، گفت: مقایسه آمار بهره‌برداری از واحدهای صنعتی نسبت به 9 ماهه نخست سال گذشته حاكی از افزایش 47 درصدی در واحدهای بهره‌بردار است.
فتوحی  با بیان اینکه استان فارس عنوان دوم کشور را به لحاظ تعداد شهرک‌ها و نواحی صنعتی در حال واگذاری به خود اختصاص داده است، گفت: هم اکنون زیر ساخت‌های استقرار واحدهای صنعتی در ۶۱ شهرک و ناحیه صنعتی در استان فارس فراهم شده است.
این مقام مسئول اعتقاد دارد كه تمام مناطق فارس به دلیل ایجاد شهرک‌های صنعتی از ظرفیت مناسبی برای جذب سرمایه گذار برخوردار است، گفت: امسال با توجه به سیاست‌های دولت تدبیر و امید، در زمینه‌ تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، اقدامات حمایتی از سرمایه‌گذاران و صنعتگران مد نظر قرار گرفته است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی