[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۴
  • دوره جدید

عضویت دانشگاهیان در کارگروهای تخصصی ضروری است، روزنامه شیراز نوین

مهندس اسماعیل تبادار به سابقه درخشان دانشگاه شیراز اشاره کرد و یادآور شد: سابقه درخشان این دانشگاه در قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بر همگان آشکار است و وجود اساتید و دانشمندان برجسته در این  دانشگاه باعث شده است جایگاه این دانشگاه  در دوره‌های  طولانی دارای رتبه بالایی باشد. نماینده عالی دولت در استان فارس با تأکید بر اینکه «زایش علمی دانشگاه شیراز در سطح ملی و بین‌المللی زبانزد عام و خاص است»، اضافه  کرد: ان‌شالله این روند با قدرت و سرعت بیشتری ادامه یابد.
استاندار فارس بر ضرورت حمایت همه دستگاه‌های  اجرایی استان از دانشگاه شیراز تأکید کرد و از تلاش‌های رئیس، هیئت علمی و اساتید این دانشگاه به‌واسطه خدمات صورت گرفته تقدیر وتشکر کرد. مهندس تبادار با بیان این‌که نگاه ما به دانشگاه‌های فارس به‌ویژه دانشگاه شیراز یک نگاه ویژه است، خاطر نشان کرد:  برای توسعه و تقویت این دانشگاه‌ها از هیچ تلاشی دریغ نمی‌ورزیم. وی  ادامه داد: دانشگاه‌های این استان باید در کارگروه‌ها و شوراهای مهم  حضور فعال داشته‌باشند و با ارائه راهکارهای‌های  کارشناسی در خصوص مسائلی همچون اشتغال، خشکسالی و معضلات اجتماعی کمک کار مسئولین باشند. 
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، در این دیدار دکتر گشتاسبی رئیس سابق  دانشگاه شیراز به بیان گزارشی از وضعیت این دانشگاه پرداخت و دکتر نادگران رئیس جدید دانشگاه شیراز نیز برنامه‌های  خود را ارائه نمود. در پایان مهندس تبادار از خدمات دکتر گشتاسبی تشکر و برای دکتر نادگران آرزوی توفیق کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی