[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۲
  • دوره جدید

تیم‌های فوتسال بانوان فارس، نیازمند توجه!، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: پانزدهمین دوره لیگ دسته‌اول فوتسال بانوان ایران از 29دی‌ماه آغاز خواهد شد و دو تیم از استان فارس در این مسابقات شرکت می‌کنند.
تیم پارس‌آرای شیراز در گروه یک با تیم‌های‌ هایلی اسلامشهر، هیئت فوتبال چالوس، شهرداری تبریز، آرمینه تهران و بیست کرج هم گروه است. رقابت‌های این گروه در شهر چالوس برگزار می‌شود.
تیم شاهد فسا دیگر نماینده استان فارس نیز در گروه سوم با تیم‌های فرهنگ ایثار ایرانیان، ماهان‌تندیس قم، نفت امیدیه، هیئت فوتبال آمل و تک بتن مریوان هم‌گروه است که رقابت‌های این گروه در شهر قم برگزار خواهد شد.
همچنین در گروه دوم که مسابقات آن به میزبانی بوشهر برگزار خواهد شد، شهروند ساری، کارون خوزستان، متین فرخ شهر، پدیده بوشهر و کوه‌دشت لرستان حضور دارند و در مسابقات گروه چهارم که به میزبانی قزوین برگزار خواهد شد، تیم‌های آساره اندیمشک، کاسپین قزوین، هیئت فوتبال یزد، کیمیای اسفراین، پمپ کرمان و پیشرو تکین تهران با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. در پایان مرحله گروهی، از هر گروه دو تیم راهی دور دوم خواهند شد.
هم اکنون فوتسال استان فارس صاحب یک تیم لیگ‌برتری به نام پویندگان صنعت فجر است که در میانه‌های جدول رده‌بندی رقابت‌ها قرار دارد. در حالی که تمامی تیم‌های ورزشی استان فارس با مشکلات فراوان مالی دست و پنجه نرم می‌کنند، وضعیت تیم‌های بانوان استان از لحاظ مالی به مراتب شرایط بدتری دارد. شاید لازم باشد مسئولان ورزش استان به فکر راه‌حلی برای حمایت بیشتر از تیم‌های بانوان فارس باشند. به خصوص تیم‌هایی که در مسابقات کشوری شرکت می‌کنند و باید از آبرو و حیثیت ورزش استان دفاع کنند. 
در آستانه شروع مسابقات فوتسال لیگ دسته اول، دو تیم فارسی در حال آماده‌سازی خود برای حضور در مسابقات هستند. تیم پارس‌آرا که یک تیم صددرصد بومی محسوب می‌شود و تمامی بازیکنان آن، دختران شهر شیراز هستند و همین‌طور تیم شاهد از شهر فسا که از لحاظ مالی وضعیت بدتری نسبت به نماینده شیراز دارد! این دو تیم اخیراً در یک دیدار دوستانه در شهر فسا به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان، این بازی با نتیجه 10 بر 2 به سود پارس‌آرا به پایان رسید. به نظر می‌رسد بانوان استان فارس نیازمند نگاهی عادلانه از سوی مسئولان ورزشی و غیرورزشی استان باشند. فوتسال فارس در بخش آقایان هم علی‌رغم کمک‌های مالی که در مقاطعی به آنها شده، همچنان با مشکلات مالی فراوانی روبه‌روست. امیدواریم همان میزان کمک‌ها به تیم‌های بانوان هم صورت گیرد تا عدالت برقرار شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی