[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۰۵۵
  • دوره جدید

مادران شهدا والاترین جلوه‌های ایثار هستند، روزنامه شیراز نوین

شهردار کلان‌شهر شیراز گفت: مادران گران‌قدر شهدا در فراق جگرگوشه‌های خود به‌عنوان بزرگ‌ترین سرمایه‌های زندگی‌شان، ایستادگی و فرهنگ ایثار و مقاومت را متبلور کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، محمدحسن اسدی در آیین تجلیل از مقام مادران شهدای گران‌قدر شیراز تحت عنوان آیه‌های بهشت که به میزبانی شهرداری منطقه ۶ و حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهدای شهرداری شیراز برگزار شد، با ابراز خرسندی از میزبانی مادران گرانقدر شهدای شیراز، مظهر قهرمانی و ایثار، اظهار کرد: امروز میزبان مادرانی هستیم که گرچه قدوقامت آنها چند دهه در فراق فرزندان خود خمیده شد و شکست، اما با استواری پای آرمان‌های فرزندان شهیدشان ایستادند.
وی افزود: مادران گران‌قدر شهدا در فراق جگرگوشه‌های خود به‌عنوان بزرگ‌ترین سرمایه‌های زندگی‌شان ایستادگی کردند و فرهنگ ایثار و مقاومت را متبلور کردند.
شهردار شیراز در جمع مادران شهدای گران‌قدر با بیان اینکه امروز شورای اسلامی شهر و شهرداری این کلان‌شهر با تأسی از فرهنگ ایثار و شهادت مشغول خدمت‌رسانی به مردم و ایجاد امیدآفرینی در جامعه است، از اقدامات شبانه‌روزی سخن گفت و عنوان کرد: امروز شیراز به یک کارگاه سازندگی بزرگ شهری تبدیل شده است.
شهردار منطقه ۶ شیراز نیز با بیان اینکه مادران شهدا گنجینه‌های ارزشمند انقلاب اسلامی هستند، اظهار کرد: مقام والای مادران شهدا را که فرزندان گرامی خود را برای دفاع از این مرزوبوم راهی میدان‌های دفاع مقدس کردند، ارج می‌نهیم.
مسعود قادری تصریح کرد: امروز همه ما وظیفه داریم ادامه‌دهنده راه شهیدان باشیم؛ چراکه مادران شهدا با بصیرت در راه ولایت، صبر و فداکاری خود، شهدا را در رسیدن به آرمان‌های انقلاب اسلامی یاری داده‌اند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی