[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

خداحافظی موقتی ستاره والیبال همیشگی شد؟، روزنامه شیراز نوین

 به نظر می‌رسد یکی از ستاره‌های سال‌های اخیر تیم ملی والیبال دیگر قصد بازگشت به بازی‌های ملی را ندارد. به گزارش «ورزش سه»، شهرام محمودی در شرایطی بعد از المپیک ۲۰۱۶ پایان کارش در تیم ملی را اعلام کرد که در گام اول خودش از یک جدایی موقت خبر داده بود. پشت خط‌زن تیم ملی والیبال که در ۲سال اخیر نقش کلیدی هم در موفقیت‌های بانک سرمایه داشته، در بازی‌های ملی سال ۹۶ با تصمیم خودش حضور نداشت؛ اما برای سال ۹۷ همه در انتظار بازگشت او بودند.
حتی ایگور کولاکوویچ وقتی در نشست خبری چند هفته قبل خود با سؤالی درباره شهرام محمودی مواجه شد، نتوانست علاقه خودش به سبک بازی این بازیکن را مخفی کند و اعلام کرد از بازگشتش استقبال می‌کند.
با این حال در این مدت شهرام محمودی هم هیچ‌وقت از تصمیم قاطع خود برای خداحافظی یا بازگشت به بازی‌های ملی پرده برنداشته بود. البته او گام اول قبل از تصمیم‌گیری را وجود نامش در لیست سرمربی تیم ملی می‌دانست.
برخلاف سال گذشته که نام شهرام محمودی در لیست اولیه تیم ملی قرار گرفت و سپس او کولاکوویچ صحبت کرد و از خداحافظی موقت سخن گفت؛ حالا خبری از نام این بازیکن در لیست ۳۷نفره مرد مونته نگرویی نیست.
حالا سؤال اینجاست این‌بار کولاکوویچ به‌طور کلی قید حضور شهرام محمودی را زده یا اینکه این بازیکن هم مثل عادل غلامی با سرمربی تیم ملی صحبت کرده و برای دوری از اردوهای ملی دلیل آورده است.
با تمام این اوصاف به نظر می‌رسد شهرام محمودی با دوری ۲ساله از تیم ملی دیگر به تیم ملی بازنخواهد گشت. با اینکه سرمربی تیم ملی هم گفته بود این بازیکن در پست خودش شاید جایگزینی در ایران نداشته باشد، شاید می‌توان گفت خداحافظی محمودی با تیم ملی همیشگی شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی