[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۶۳
  • دوره جدید

اختلاف شاگردان «یحیی» و مدیران باشگاه، روزنامه شیراز نوین

برای دومین روز متوالی پرسپولیسی‌ها حاضر به انجام تمرین نشدند. به گزارش فوتبال 360، تیم فوتبال پرسپولیس بعد از آغاز تعطیلات فیفادی جزو اولین تیم‌هایی بود که با گذراندن یک دوره استراحت کوتاه‌مدت دور جدید تمرینات آماده‌سازی خود را آغاز کرد و خواسته یحیی گل‌محمدی این بود که شاگردانش با جدیت تمرینات را دنبال کنند تا با توجه به در پیش بودن مسابقه دربی پایتخت، سرخ‌پوشان پایتخت در اوج آمادگی بتوانند مهیای رویارویی با تیم استقلال شوند.
گل‌محمدی از مدیران باشگاه خواسته بود تا برنامه اردوی خارجی را هماهنگ کنند اما گویا مدیران پرسپولیس در جلب نظر مدیران شورای برون‌مرزی وزارت ورزش ناکام بوده‌اند و مشکلات مالی مزید بر علت شده تا سرخ‌پوشان پایتخت نتوانند یک دوره اردوی آماده‌سازی در کشور امارات داشته باشند و تمرینات آن‌ها در تهران دنبال شود.
سرمربی پرسپولیس با توجه به لغو اردوی آماده‌سازی تیمش از مدیران باشگاه خواسته بود تا هماهنگی‌های لازم برای انجام چند بازی تدارکاتی را به‌عمل آورند. دیدار مقابل تیم‌هایی مثل ستارگان سرخ تهران، مس کرمان و فولاد خوزستان که اولین مسابقه برابر ستارگان سرخ که تیمی ‌دسته سومی ‌محسوب می‌شود به دلیل مشکلاتی از جمله مشکل زمین برگزاری مسابقه، لغو و برگزار نشد!
یحیی گل‌محمدی در مصاحبه‌ای کوتاه مدعی شده بود که تیمش 2 جلسه تمرینی طلایی و مهم را در مهم‌ترین مقطع آماده‌سازی از دست داده و این مسئله باعث شده تا سرخ‌پوشان پایتخت از برنامه‌ریزی انجام شده برای پیشرفت برنامه‌های تمرینی خود عقب‌تر باشند.
سرخ‌پوشان پایتخت  برای دومین روز متوالی حاضر به انجام تمرین نشدند، آن‌هم به دلیل عدم دریافت پاداش‌های خود در فصل گذشته و البته عدم دریافت 5 درصد از قراردادشان و تسویه‌حساب قراردادهایشان در لیگ بیست‌ویکم. البته که مدیران باشگاه پرسپولیس در بیانیه‌ای اعلام کردند که باشگاه معوقاتی نباید به بازیکنان پرداخت کند و 5 درصد باقی مانده مبلغ جریمه‌ای است که فصل گذشته به واسطه حذف از جام حذفی برای سرخ‌پوشان پایتخت در نظر گرفته شده است!
پرسپولیسی‌ها برای دومین روز متوالی به محل تمرین رفتند اما به دلیل شنیده نشدن خواسته‌های مالی‌شان اعتصاب کردند و حاضر به انجام تمرین نشدند. تصور می‌شد با توجه به این شرایط و خواسته بازیکنان پرسپولیس از مدیران باشگاه برای حضور در تمرین، رضا درویش مدیرعامل سرخ‌پوشان پایتخت به محل تمرین تیمش برود اما این اتفاق رخ نداد و جلسه تمرینی شاگردان گل‌محمدی لغو شد.
شاگردان گل‌محمدی در حالی اعتصاب خود را آغاز کرده‌اند که در نقطه مقابل به تازگی اعتصاب 2 روزه آبی‌پوشان پایتخت به پایان رسیده و استقلالی‌ها دور جدید تمرینات آماده‌سازی خود را برای حضور در دربی پایتخت کلید زدند. پرسپولیسی‌ها چشم‌انتظار حضور مدیرعامل باشگاه در تمرین خود هستند تا درویش از نزدیک مطالبات بازیکنان تیم را گوش کند اما فعلاً مدیرعامل سرخ‌پوشان پایتخت حاضر به انجام این کار نشده است.
مدیران پرسپولیس در بیانیه‌ای رسمی ‌موضع خود را نسبت به اعتصاب اخیر بازیکنان تیم‌شان اعلام کرده‌اند و در این بین باید دید آیا یحیی گل‌محمدی می‌تواند شاگردانش را مجاب به انجام تمرین کند یا اعتصاب سرخ‌پوشان پایتخت ادامه پیدا می‌کند. شاگردان گل‌محمدی سه‌شنبه 29 آذرماه در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران باید در دربی پایتخت مقابل استقلال قرار گیرند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی