[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۰۸۵
  • دوره جدید

انتخابات فارس الکترونیکی نیست ، روزنامه شیراز نوین

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان فارس گفت: انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در سه هزار و ۵۱۵ شعبه اخذ رأی برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، اسماعیل قزل سفلی در آیین افتتاح 15 شبکه تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان فارس افزود: در جریان این انتخابات افزون بر 86 هزار نفر در حوزه اجرا، نظارت و تأمین امنیت انتخابات در امر سازمان‌دهی و برگزاری انتخاباتی سالم، باشکوه و امن مشارکت و فعالیت خواهند داشت.
وی اضافه کرد: تاکنون در استان فارس 823 نفر برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی تأیید صلاحیت شده‌اند که به ازای هر کرسی نمایندگی 42 داوطلب خواهیم داشت که نوید این را می‌دهد که یکی از رقابتی‌ترین انتخابات را برای انتخابات مجلس داشته باشیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس اظهار داشت: برابر تصیم شورای نگهبان انتخابات در استان فارس به شکل الکترونیک برگزار نخواهد شد.
وی، راه‌اندازی شبکه های تلویزیونی تبلیغات انتخابات را فرصت مناسبی برای آشنایی مردم با داوطلبان نمایندگی مجلس دانست و گفت: کسانی که در دوره‌های قبل این فرصت را پیدا نمی‌کردند که خودشان را به درستی معرفی کنند الآن ظرفیت رسانه ملی در اختیار آنها خواهد بود.
رئیس ستاد انتخابات فارس ادامه داد: این شبکه‌ها که برابر ماده 81 قانون انتخابات و به منظور تحقق انتخابات رقابتی، عدالت رسانه‌ها و بهره‌مندی یکسان افراد در حوزه تبلیغات راه‌اندازی شده، می‌تواند هم برای داوطلبان یک فرصت مناسب باشد و هم برای مردم که بتوانند با شناخت بهتری افراد مورد نظر خود را از میان سایر داوطلبان انتخاب کرده و رأی مناسب‌تری داشته باشند.
قزل سفلی تأکید کرد: به منظور نظارت بر تبلیغات انتخاباتی یک هیئت تحت عنوان هیات بررسی تبلیغات در استان ایجاد شده که بناست فرصتی را فراهم کند که ظرفیت‌ها و امکانات دستگاه‌های عمومی، دولتی و شهرداری‌ها به شکل عادلانه در انتخابات به کار گرفته شود.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی