[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۲
  • دوره جدید

دستگیری کلاهبرداران میلیاردی در شیراز، روزنامه شیراز نوین

رییس پلیس فتا استان از دستگیری دو نفر کلاهبردار حرفه‌ای که مبلغ 2‌میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند در شهرستان شیراز خبر داد.
سرهنگ «حبیب اله رجبلی» در گفتوگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان کرد: شخصی با ارائه مرجوعه قضایی به این پلیس مراجعه و اظهار داشت در یکی از سایت‌های درج تبلیغات و خرید و فروش کالا با آگهی مبنی بر فروش باغ و ملک مواجه شده و به علت شرایط مناسب قیمتی با شماره تماس درج شده در آگهی ارتباط برقرار کرده و برای انجام معامله به همراه دو نفر که خود را صاحب ملک معرفی کرده بودند به باغ مورد نظر مراجعه و بعد از توافق بر سر قیمت، مبلغ 2میلیارد ریال برای صاحبان ملک واریز کردم.
وی افزود: پس از مدتی شاکی متوجه می شود که فروشندگان ملک به قصد کلاهبرداری و کسب مال نامشروع اقدام به درج آگهی در فضای مجازی کرده و با جعل سند وی را فریب داده است.
رییس پلیس فتا استان اظهار کرد: موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت و پس از بررسی و اقدامات فنی، متهمان که با درج آگهی جعلی در سایت‌های خرید و فروش کالا، اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کردند طی یک اقدام غافلگیرانه دستگیر شدند.
این مقام انتظامی ‌اضافه کرد: پس از بازجویی فنی و تخصصی و مواجه با ادله و مستندات پلیس، هر دو‌نفر متهم به کلاهبرداری 2‌میلیارد ریالی از شاکی اقرارکردند.
سرهنگ رجبلی به شهروندان توصیه کرد: هنگام خرید از فروشگاه‌های اینترنتی و سایت‌های واسطه‌گر، هوشیاری لازم را داشته باشند و تا زمانی که کالای مورد نظر خود را دریافت نکره‌اند، وجهی را پرداخت نکنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی