[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۰۹
  • دوره جدید

گردوخاک رونالدو در نشست خبری ، روزنامه شیراز نوین

ورزش 3/ کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی، دیروز در نشست خبری این تیم حاضر شد.
 رونالدو در چند روز اخیر به خاطر مصاحبه جنجالی با پیرس مورگان و اظهارات عجیبش در این گفت‌وگو در مرکز توجه رسانه‌ها قرار داشت. 
بسیاری از منابع خبر داده‌اند که باشگاه منچستریونایتد تصمیم به فسخ قرارداد او پیش از پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی گرفته اما به نظر نمی‌رسد که این موضوع در حال حاضر از اهمیت خاصی برای او برخوردار باشد چون تمام توجه‌اش به درخشش در رقابتی است که احتمالاً آخرین جام جهانی او است. 
این بازیکن بدون اعلام قبلی در نشست خبری تیم پرتغال حاضر شد تا به سؤالات خبرنگارانی که در این نشست حضور پیدا کرده بودند پاسخ دهد. 
همان طور که انتظار می‌رفت سؤالات بسیاری درباره مصاحبه چند روز قبل او مطرح شد و رونالدو در این باره گفت:«زمانبندی درست همیشه مشخص است. از دیدگاه شما مطرح کردن این که چطور باید زمانبندی درستی داشت آسان است. گاهی واقعیت را می‌نویسید و گاهی دروغ می‌گویید. من نیازی ندارم نگران این باشم که دیگران چه فکری می‌کنند. من هر زمان که بخواهم حرف می‌زنم! همه من را می‌شناسند و می‌دانند به چه چیزهایی باور دارم.»
این بازیکن همچنین در پاسخ به سؤالی درباره ویدیو منتشر شده و برخورد سرد برونو فرناندز با او اظهار داشت:«ما هفته گذشته در حال شوخی کردن با هم بودیم. پرواز او دیر رسید و تأخیر داشت و من از او پرسیدم که آیا با قایق آماده است یا نه.»
در روزهای اخیر صحبت درباره رونالدو به بحث اصلی پیرامون تیم پرتغال تبدیل شده و او با اشاره به این مطلب اضافه کرد:«از شما خواهش می‌کنم که از بازیکنان دیگر درباره من سؤال نکنید، فقط سؤالات مرتبط با جام جهانی را مطرح کنید.»
رونالدو در پاسخ به این سؤال که آیا این جام جهانی تکلیف بحث بهترین بازیکن تاریخ را مشخص خواهد کرد یا خیر گفت:«حتی اگر من قهرمان جام جهانی شوم هم این بحث ادامه خواهد داشت. 
بعضی افراد من را بیشتر و بعضی کمتر دوست دارند، زندگی هم همین است، بعضی افراد موی بلوند دوست دارند و بعضی افراد موی تیره.»

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی