[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

از صبح که بیدار می‌شوید، ذهنتان درگیر است. ایده‌هایی ‌که امروز به ذهنتان می‌رسد را جدی بگیرید، زیرا می‌توانند زندگی‌تان را از این رو به آن رو کنند. این ایده‌ها در فعالیت‌های  گروهی نتیجه بهتری به همراه خواهد داشت. شاید به آینده خوش‌بین نباشید، اما تغییراتی در زندگی‌تان ایجاد خواهد شد که دیدتان را به آینده تغییر خواهد داد. بنابراین تلاش کنید تا آنچه مراد دلتان است را به دست آورید. 

اردیبهشت

امروز به کمک فردی تغییرات اساسی به زندگی‌تان می‌دهید. تا می‌توانید از وجود اطرافیانتان بهره ببرید. مدت‌هاست به دنبال فرصتی بوده‌اید تا خودتان را نشان دهید، امروز این شرایط برایتان فراهم می‌شود. بنابراین درنگ نکنید و آنچه دلتان می‌خواهد به زبان آورید. مطمئن باشید نتایج خوبی برایتان به همراه خواهد داشت. در یکی از میهمانی‌ها، با فردی آشنا می‌شوید که اشتراکات زیادی با شما دارد. 

خرداد

امروز روز شلوغی در پیش دارید، پس صبح زود را با یک صبحانه انرژی‌زا آغاز کنید تا برای کل روزتان انرژی داشته باشید. بین شما و شریک زندگی‌تان سوءتفاهمی رخ داده است، بهتر است آن را همین امروز برطرف کنید. به زودی تغییری در زندگی‌تان ایجاد می‌شود که می‌تواند تنش‌های چند وقت اخیر را از شما دور کند. مکالمه شما با فردی، آن‌طور که شما انتظار داشتید، خوب پیش نمی‌رود.

تیر

اگر می‌خواهید در محیط کار پیشرفت کنید، باید از کوچک‌ترین فرصت‌ها برای نشان دادن خودتان استفاده کنید. شما فرد ملاحظه کاری هستید اما امروز خجالت را کنار بگذارید و حرف دلتان را به زبان آورید. این راه درهای بیشتری به سمتتان باز خواهد کرد که بر درآمد مالی‌تان نیز تأثیر بسزایی خواهد گذاشت. اگر مجرد هستید، به زودی فردی به زندگی شما وارد می‌شود که رابطه عمیقی با او آغاز خواهید کرد. 

مرداد

امروز حوصله در جمع بودن را ندارید، زیرا مجبورید در مراسم مختلفی حضور یابید و کلافه شده‌اید. اما اصلاً ناراحت نباشید، زیرا حضورتان در فعالیت‌های  اجتماعی فواید بسیاری برایتان به همراه خواهد داشت که در آینده‌ای نزدیک به آنها پی خواهید برد. به زودی از طرف یکی از دوستانتان سورپرایز خواهید شد که می‌تواند یک هدیه یا حتی یک خبر خوب باشد. 

شهریور

امروز بیش از هر زمان دیگر رمانتیک شده‌اید. دوست دارید به همه محبت کنید. این حس شما را جذاب کرده، بنابراین می‌توانید به سادگی دل هر کسی که دوست دارید را به دست آورید. دری که مدت‌هاست به رویتان بسته بود، به زودی باز می‌شود. اگرچه شما همان فرد سال‌های قبل هستید اما این موضوع اعتماد به نفس شما را بالا می‌برد. علاوه بر آن، اعتماد اطرافیان به شما نیز بیشتر خواهد شد.

مهر

امروز اطلاعات مهمی به دستتان می‌رسد که احتمالاً در رابطه با فرصت تحصیلی یا شغلی‌تان است. شما توانایی‌های زیادی دارید، اگر بتوانید آنها را با هم ترکیب کنید، اتفاقات خوبی در زمینه شغلی و درآمدی برایتان به همراه خواهد داشت. به زودی یکی از دوستانتان به دیدارتان می‌آید و پیشنهادی به شما می‌دهد. درست است که برای قبول این کار اعتماد به نفس لازم را ندارید، اما بهتر است آن را قبول کنید.

آبان

امروز احساس تنهایی می‌کنید، دوستانتان را به خانه دعوت کنید و دور هم کمی خوش بگذرانید. شما سختی‌های زیادی پشت سر گذاشته‌اید، بنابراین تا می‌توانید از اخبار تلویزیون به دور باشید. گاهی بی‌خبری بهترین خبر است. آنچه شما در حال حاضر بدان احتیاج دارید، آرامش است. اگر شریک زندگی‌تان رفتاری اشتباه از خود نشان می‌دهد، بهترین راهکار این است که با آرامش و در زمان تنهایی اشتباهش را به او گوش کنید.

آذر

از آنجا که خودتان به اندازه کافی در زندگی استرس دارید، بهتر است از افرادی که به شما استرس وارد می‌کنند دور باشید. به دیگران اهمیت دهید و با آنها مهربان باشید تا آنها هم انرژی مثبت را به شما منتقل کنند. یکی از توانایی‌هایتان امروز فوران می‌کند. این توانایی می‌تواند ورزشی یا هنری یا حتی تحصیلی باشد، از آن بهترین بهره را ببرید و خودی نشان دهید. این کار اعتماد به نفس شما را نیز بالا می‌برد. 

دی

اگر مدتی است به فکر تغییر در زندگی‌تان هستید، امروز بهترین زمان برای شروع است. با اطلاعاتی که در دست دارید می‌توانید اول قدم را به خوبی بردارید. امروز خبرهای خوبی از خانواده‌تان خواهید شنید که روحیه‌تان را از این رو به آن رو خواهد کرد. این فرصت را غنیمت بشمارید و با خانواده‌تان یک جشن کوچک برپا کنید. این روزها سلامتی شما در اولویت است، پس خیلی خودتان را خسته نکنید.

بهمن

اخیراً از دست فردی شاکی شده‌اید. بهتر است به جای اینکه به دنبال راهی برای جبران پیدا کنید، به او بی‌تفاوت باشید. بی‌محلی بهترین جواب برای کارهای اوست. دوستی با شما تماس می‌گیرد و پیشنهادی به شما می‌دهد که بهتر است قبل از هر تصمیم با خانواده‌تان مشورت کنید. این دوراهی که شما در مقابلش قرار گرفته‌اید آینده‌تان را تحت تأثیر قرار می‌دهد، پس احتیاط کنید.

اسفند

شما فرد کنجکاوی هستید و دوست دارید مدام در زندگی دیگران سرک بکشید. اما مراقب باشید، زیرا این کار در چنین روزی می‌تواند به ضررتان تمام شود. به زودی درآمد مالی شما نیز افزایش می‌یابد اما نباید پس از آن موفقیت، دست از تلاش بردارید. این را بدانید که با تلاش می‌توانید به مراد دلتان برسید، چه در زمینه کاری و چه در زمینه عاطفی. قبل از هر تصمیم‌گیری نیز با دیگران به خوبی مشورت کند تا به اشتباه نروید. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی